Talia miłości seksprzewodnik dla par

03001767

Autor: Emily Dubberley

Studio Astropsychologii

3 dni + czas dostawy

3 dni


Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

10,00 zł

Karty do gry... nie tylko wstępnej. Niezależnie, którą z 52 dróg wybierzesz, czeka Cię nowy wymiar rozkoszy. Na każdej z kart znajdziesz ilustrację innej pozycji, jej szczegółowy opis i korzyści dla obojga partnerów. Dzięki poręcznemu formatowi, talię tą możesz mieć zawsze przy sobie lub trzymać ją w sekretnym miejscu znanym tylko wam dwojgu... Jedynie od Was zależy, czy rozłożycie karty w mieszkaniu by zasugerować drugiej osobie co, i gdzie, chcielibyście wypróbować, czy też będziecie wyciągać jedną kartę co tydzień, by rozkoszować się nowymi pozycjami przez cały rok. Możesz również wrzucić kartę do torby lub teczki partnera by uchylić rąbka tajemnicy, co go czeka wieczorem. Po co ograniczać się do kilku pozycji skoro dziesiątki nowych czekają na wypróbowanie...

EAN 9788373774773
ISBN 978-83-7377-477-3
Format 9.5 x 13.5

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2012-11-09

„Seks jest ważną częścią życia. Spójrzmy prawdzie w oczy – nie byłoby nas tutaj, gdyby nie on”Nigdy nie miałam zaufania do jakichkolwiek przewodników po świecie seksu. Doradzanie w tak intymnej sferze, jaką jest nasze życie seksualne nie było dla mnie skuteczne i wiarygodne. Uważam, że seks zależy wyłącznie od nas samych i żaden poradnik nie sprzeda mi recepty na udane życie seksualne. Jednak przekonałam się, że może to życie urozmaicić.

Emily Dubberley to brytyjska pisarka i dziennikarka zajmująca się zawodowo sprawami seksu. Emily jest autorką wielu publikacji dotyczących tego tematu, które cieszą się uznaniem zarówno w Wielkiej Brytanii jak i USA. Przy tworzeniu kart miłości pomagała jej Dr Dawn Harper, która jest prezenterką oraz lekarzem zajmującym się zdrowiem seksualnym kobiet. W wyniku ich współpracy powstała talia kart, która zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie.

Seks jest przyjemnością, której nigdy za wiele. Uprawianie miłości z ukochaną osobą sprawia, że dostajemy mówiąc kolokwialnie skrzydeł. Ale często niestety jest tak, że po jakimś czasie do związku wkrada się rutyna i monotonia. Dzisiejsze szybkie życie i codzienna pogoń zwykle zamieniają nasze życie seksualne w mechaniczną czynność. A dobry seks to podstawa udanego związku. I nikt mi nie powie, że jest inaczej. „Talia miłości” opracowana przez Emily Dubberley może pozwolić nam urozmaicić nasze zbliżenia tak, by rutyna jak najmniej zaglądała w tajemnice naszej alkowy.

Cała talia to zestaw 52 kart nieprzypadkowo w kolorze czerwieni, w końcu to kolor miłości. Każda karta zawiera z jednej strony rysunek, który ukazuje określoną pozycję seksualną. Natomiast na rewersie autorka zawarła instrukcję w której uszczegóławia poziom trudności danej pozycji, ukazuje korzyści jakie oboje partnerzy mogą dzięki niej uzyskać oraz uwagi dotyczące ewentualnych przeciwwskazań jakie mogą utrudnić czerpanie nam przyjemności ze zbliżenia. Karty podzielone są na cztery grupy: mężczyzna na górze, kobieta na górze, siedząc i stojąc oraz od tyłu, jak widać dla każdego coś się znajdzie :) Do zestawu została dołączona również mała książeczka w formacie kieszonkowym, w której zostały zawarte ogólne uwagi dotyczące zastosowania talii.

Wydanie kart jest bardzo praktyczne. Ilustracje na kartach są duże i myślę, że nie wymagają wielkiej wyobraźni do ich interpretacji. Twarde pudełko pozwoli nam schować talię przed ciekawskimi osobami. Całe wydanie jest subtelne, z lekką nutką erotyzmu. Karty można stosować na wiele sposobów, jak kto woli. Możecie je losować czy wybierać konkretną by rozpocząć wasze miłosne igraszki. Macie ochotę na seks dyskretny na pieska bądź astronoma? Wystarczy wybrać kartę i zacząć grę.

„Talia miłości. Seksprzewodnik dla par” to świetny pretekst do urozmaicenia naszego życia seksualnego. Czasami brak nam pomysłów na wymyślenie czegoś nowego, bądź nie mamy po prostu siły na wymyślanie nieprzeciętnych pozycji. Karty zapewnią wam na pewno świetną zabawę i dostarczą powiew świeżości w tej sferze. Wiem, bo sama sprawdziłam, chociaż jeszcze wiele przede mną :) Polecam.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-01-04

Seks jest jedną z najważniejszych sfer naszego życia – żadna to tajemnica. Warto mieć na uwadze, że satysfakcjonujące doznania w tej intymnej dziedzinie, przekładają się na ogólne zadowolenie. Mało tego, seks to namiętność i zaangażowanie, przyjemność i silne emocje, które budują więź z partnerem, opartą na zaufaniu, akceptacji i odpowiedzialności. W ostatnich kilku latach coraz więcej osób dobiera się w pary na zasadzie seksualnych upodobań, nie powinno nas to dziwić, gdyż od momentu inicjacji seksualnej, seks możemy uprawiać aż do później starości, to szmat czasu, dlatego powinniśmy się starać o to, aby przez długie lata był dla nas atrakcyjny i zadowalający.

Dla osób które poszukują urozmaicenia, ewentualnie chcą ubarwić swój scenariusz pożycia, idealna jest „Talia miłości, seksprzewodnik dla par” autorstwa Emily Dubberley – pisarki i dziennikarki specjalizującej się w sprawach seksu i związków międzyludzkich, a także Dr Dawn Harper - praktykującej lekarki, znanej specjalistki zajmującej się zagadnieniami dotyczącymi seksualnego zdrowia kobiet.

Te karty to świetna zabawa, poza tym znakomite źródło wiedzy, poparte doświadczeniem zawodowym i kwalifikacjami dr Harper. Talia zawiera 54 karty, każda przedstawia inną pozycję i jej dokładny opis, m.in. informacje dla obojga partnerów, dodatkowe urozmaicenia wynikające z zastosowania danej pozycji, ostrzeżenia i zalecenia, a także stopień trudności. Wszak należy pamiętać, że we współżyciu nie chodzi o akrobatyczne zdolności, ale o radość i przyjemność z zachowaniem zdrowego rozsądku, nadwyrężenie czy skurcz mięśni, nie jest sympatyczną niespodzianką w tak intymnych momentach. Oprócz tego, każda z pozycji zilustrowana jest subtelnym rysunkiem wykonanym białą kreską na czerwonym tle. Do talii dołączony jest niewielki przewodnik, z podstawowymi informacjami na temat współżycia, jak również z propozycjami korzystania z kart.

Warto pamiętać, że życie seksualne nie rozpoczyna się tylko późną nocą, ale powinno trwać od samego rana. W tym momencie zabawa jest przednia, bo karty to doskonały sposób na grę wstępną trwającą cały dzień. Z racji tego, że te pikantne obrazki mają poręczny format, można kartę z interesującą nas pozycją podrzucić do teczki lub torebki partnera wychodzącego do pracy, sugerując, że właśnie takiej pozycji może się spodziewać po powrocie do domu, ewentualnie raz w tygodniu, lub częściej losować jedną z kart i testować jej różne warianty. Opcji zabawy z talią jest wiele, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Dodam jeszcze, że karty są doskonałym pretekstem do rozmowy o seksie, potrzebach i marzeniach. Zażenowanie jest wrogiem intymnych relacji, jeśli partnerzy dzielą wspólną sypialnię, to nie ma powodu aby rozmowy o seksie były czymś niewłaściwym.

Bez względu czy jest się w wieloletnim związku czy też dopiero wchodzi się w bliską relację z nowym partnerem, te karty to świetne rozwiązanie na przełamanie lodów czy pozbycie się rutyny. Dostarczający radości seks, to zdrowy seks. Zabawnie akcentując zakończenie tej recenzji dodam, kochajmy się na zdrowie!

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-11-07

Monotonność w łóżku to rzecz najgorsza z możliwych. Stosowanie się do schematów jest dobre, gdy obsługujesz koparkę, a nie gdy kochasz się ze swoim partnerem. Wiele par idzie jednak na łatwiznę i wskutek tego w krótkim czasie zabijają to, bez czego żaden związek nie ma przyszłości - pożądanie. Jak się upewnić, że nawet za kilka lat będziemy patrzyli na partnera z tym filuternym błyskiem w oku? Dzięki urozmaiceniu, jakim bez wątpienia są te karty. Nie mają one w sobie nic z plugawości i braku wyczucia tak charakterystycznego dla wielu tego typu publikacji. Są wysmakowane lecz i odważne. Przede wszystkim są jednak bardzo dobre od strony merytorycznej. Nie tylko podpowiadają, jak postępować, by przybrać daną pozycję, lecz jednocześnie ostrzegają przed ewentualnymi przeciwwskazaniami do stosowania każdej z nich. A przede wszystkim wyjaśniają korzyści płynące ze stosowania poszczególnych wariantów. Cóż zatem dodać? Czas na miłość!

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Talia miłości seksprzewodnik dla par

Talia miłości seksprzewodnik dla par

Po co ograniczać się do kilku pozycji skoro dziesiątki nowych czekają na wypróbowanie... Odkryj swoją drogę do rozkoszy.