Obniżona cena! Pozytywne picie Powiększ
EAN9788373774827
ISBN978-83-7377-482-7
Rok wydania2011
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron172
Oprawamiękka

Pozytywne picie

01001749

Autor: Kevin Laye

Studio Astropsychologii

Positive Drinking: Control the Alcohol Before it Controls Yo

24 godziny + czas dostawy

Poznaj unikalny system odzyskiwania władzy nad swoimi wyborami opierający się na trzech technikach łączących ciało i umysł – NLP, EFT i TFT.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

12,01 zł

Cena internetowa:

22,30 zł

-35%

34,30 zł

Opis

Życie jest zbyt krótkie, by tracić nad nim kontrolę. Poznaj unikalny system odzyskiwania władzy nad swoimi wyborami opierający się na trzech technikach łączących ciało i umysł - NLP, EFT i TFT. Pozwolą one na unikanie uzależnień - nie tylko od alkoholu. Wystarczy, że za pomocą palców opukasz punkty meridianowe na ciele, a momentalnie uzyskasz pełną władzę nad tym, czy i ile pijesz. Dzięki sprawdzonym metodom poradzisz sobie także z bólem, stresem, traumami, gniewem i depresją. Będziesz też w stanie momentalnie wprawić się w dobry nastrój. Zmotywują Cię do tego nie tylko wymienione przez Autora niespodziewane korzyści z nienadużywania alkoholu, ale również inspirujące historie osób, którym już się udało odzyskać pełną kontrolę nad życiem. Czas na pozytywne picie!

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-06-17

Co można stracić przez alkohol? Pracę, rodzinę, prawo jazdy, wolność. Wiele by tego można wymienić. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak fakt, że nie potrafimy się często zatrzymać mimo, że mamy świadomość mknięcia w kierunku krawędzi przepaści. Czym więcej ucierpimy z powodu picia tym bardziej szukamy w nim pocieszenia i zapomnienia. Absurdalne lecz prawdziwe. Sam też miałem problem z tym, że za bardzo ciągnęło mnie do kieliszka. Nie był to jeszcze typowy alkoholizm, ale nie byłem daleko. Dzięki tej książce nie zrezygnowałem z picia, lecz przejąłem nad nim pełną władzę. Od teraz to ja decyduję ile, kiedy i czego się napiję.

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Pozytywne picie

  Pozytywne picie

  Poznaj unikalny system odzyskiwania władzy nad swoimi wyborami opierający się na trzech technikach łączących ciało i umysł – NLP, EFT i TFT.

  W pakiecie taniej