Ocaleni przez anioly Powiększ

Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie

01555136

Autor: Doreen Virtue

Studio Astropsychologii

Saved By An Angel: True Accounts of People Who Have Had Extr

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

W tej książce znajdziesz autentyczne relacje osób, które skorzystały z anielskiego wsparcia. Skrzydlaci pomocnicy przybywali wtedy, gdy byli naprawdę potrzebni, ratując ludziom życie bądź też wybawiając od poważnych kłopotów. Anioły występowały zarówno w roli lekarzy jak i zapewniały bezpieczną podróż. Znajdziesz tu również historie osób, które dzięki anielskiej inspiracji odmieniły swój los. W odpowiedzi na modlitwę są gotowi przybyć również duchowi nauczyciele z Jezusem na czele, a nawet… Twoi bliscy zmarli. Musisz tylko nauczyć się formułować pragnienia w odpowiedni sposób. Autorka opracowała tygodniowy plan, który otworzy Cię na niebiańskie wizje i umożliwi spotkanie anioła. Świat jest pełen trudności i zagrożeń. Dobrze mieć Anioła Stróża.

EAN9788373775138
ISBN978-83-7377-513-8
Rok wydania2012
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron328
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-10-16

Autorką książki pt "Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie" jest dr Doreen Virtue. Zdobyła doktorat z psychologii. Jest jasnowidzem. Niejednokrotnie bierze udział w znanych programach telewizyjnych, jak np. "Oprah", CNN czy też "The View". Jej artykuły można znaleźć w wielu zagranicznych magazynach. Twierdzi, że potrafi komunikować się ze światem aniołów. Do napisania niniejszej publikacji skłoniło ją wydarzenie, którego była uczestniczką. W 1995 roku była ofiarą napadu uzbrojonego przestępcy i jest pewna, że swe życie zapewnia opiece, jaką sprawuje nad nią jej Anioł Stróż. Postanowiła dotrzeć do ludzi, którzy byliby skłonni podzielić się z nią podobnymi historiami; wydarzeniami, w których czynny udział brały istoty pozaziemskie.

Jestem osobą wierzącą. Wierzę w Boga oraz anielskie istoty, które pomagają chronić ludzkie istnienia na całym świecie. Poza tym lubię czytać historie, które trudno wytłumaczyć w racjonalny sposób. Opowieści, które skłaniają nas do głębszego zastanowienia się nad naszym życiem. Dlatego też postanowiłam zapoznać się z publikacją pani Doreen Virtue.

Niniejsza pozycja zawiera całe mnóstwo relacji osób, które są święcie przekonane, iż w wielu sytuacjach spotkali się z anielskim wsparciem. Są to historie zwyczajnych osób, które możemy spotkać każdego dnia mijając je chociażby na ulicy. Ich świadectwa stanowią dowód na to, że w naszym życiu niejednokrotnie pomagają nam czuwające nad nami anioły. Jedne historie są ciekawe, inne mniej. Bywają opowieści niesamowite, ale też bardziej wiarygodne, z którymi być może sami spotkaliśmy się w naszym życiu. Książka podzielona jest na rozdziały, w których znajdują się odpowiednio dobrane tematycznie ludzkie opowieści. Poza tym autorka podpowiada nam, co możemy sami uczynić, aby móc zawezwać do nas anioły, aby te pomogły nam w trudnym okresie naszego życia. Daje nawet wskazówki, co należy uczynić, aby móc na własne oczy zobaczyć czuwającego nad nami anioła. Autorka posługuje się bardzo czytelnym językiem, dzięki czemu lektura będzie przystępna dla każdego potencjalnego czytelnika.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie każdego interesują podobne zagadnienia, a na omawianą książkę nawet nie spojrzą. Jednakże jeśli pośród Was jest ktoś, kogo równie mocno, jak mnie, interesuje tego typu tematyka, to gorąco zachęcam - sięgnijcie po tę publikację.

  Oceń 
  2012-08-22

  Twórczość Doreen Virtue mnie oczarowała, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po kolejną pozycję z jej dorobku literackiego. Tym razem jest to książka "Ocaleni przez anioły - jak otrzymać anielskie wsparcie", która pomogła mi odzyskać wiarę w obecność Aniołów i ich wsparcie :) Sama koncepcja nie wzięła się znikąd; autorka poparła ją doświadczeniami innych, tworząc książkę, będącą zbiorem relacji wielu osób; zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy spotkali na swej drodze Aniołów i uzyskali od nich pomoc w trudnych chwilach swojego życia :) Historie zawarte w książce są niesamowite i wyjątkowe. Przywracają uśmiech na twarzy i dodają wiary, która jest niezbędna, jeśli samemu chce się doświadczyć obecności naszych Aniołów Stróżów :) Pozycja ta podzielona jest na dwie części; pierwsza zawiera relacje tych, którzy przeżyli wydarzenia związane z boskimi istotami, w drugiej zaś autorka pokazuje nam "drogę", dzięki której sami będziemy mogli spotkać Anioły :)) "Ocaleni przez anioły - jak otrzymać anielskie wsparcie" to jak na razie moje ulubione dzieło pani Doreen Virtue i po jej lekturze jestem pewna, że jeszcze nie raz spotkam się z jej twórczością :) Serdecznie polecam ją wszystkim, którzy pragną przeżyć coś magicznego i niesamowitego!! Na pewno się nie zawiedziecie ;)

   Oceń 
   2012-02-28

   Anioły są w ostatnich latach w modzie. Skąd ich rosnąca popularność? Dlaczego ludzie wciąż wierzą w tych skrzydlatych posłańców Boga? Jak to możliwe, że ludzka postać z dołączonymi skrzydłami robi aż taką furorę? Odpowiedzi udziela Doreen Virtue - anioły to coś dużo więcej niż tylko fikcja. Na całym świecie, każdego dnia, dochodzi do anielskich interwencji. I mówiąc o interwencjach mam na myśli bardzo konkretne ingerencje wysłanników niebios w życie ludzi, którzy proszą o to wsparcie. Wiele takich opowieści zostało spisanych w tej książce. Stanowią one jednak ułamek procenta wszystkich podobnych wydarzeń na całym globie. Czy w przyszłości i Ty skorzystasz z anielskiego wsparcia?


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie

    Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie

    Poznaj autentyczne relacje osób, które skorzystały z anielskiego wsparcia i dołącz do ich grona.