Obniżona cena! Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie Powiększ

Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie

01001796

Autor: Karol Leopold Cetlin

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-25%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

21,90 zł

Śpimy jedną trzecią życia, więc w wieku dziewięćdziesięciu lat możesz uznać, że przespałeś aż 30! Robiąc to nieświadomie, marnujesz mnóstwo czasu. Jest sposób, by to zmienić. Zacznij od zapamiętywania swoich snów i zapisywania ich w specjalnym dzienniku. W książce znajdziesz praktyczne wskazówki, jak krok po kroku nauczyć się kontrolowania i programowania snów o upragnionej tematyce. Śnić świadomie, tzn. w taki sposób, by wiedzieć o aktualnie rozgrywającej się akcji - do czego nam to potrzebne? Jeżeli jesteś sportowcem, to możesz wówczas odbywać treningi. To wpływa na Ciebie w realnym świecie, przez co osiągasz lepsze rezultaty. Możesz także rozwiązać dręczące Cię problemy, wyzwolić się z chorób, ćwiczyć przemówienia, czy pokonać swój strach. Nie trać nocy, wyśnij swoje marzenia!
EAN9788373779242
ISBN978-83-7377-924-2
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-08-16

Świetny poradnik :)

http://www.youtube.com/watch?v=OtuXnbybVwA&feature=youtu.be

  Oceń 
  2012-09-09

  „Wiem jedno, na pewno masz sny. Mam je ja, Ty, a także Twój pies”


  Po przeczytaniu pierwszej recenzji tej książki wiedziałam, że muszę ją mieć. Odkąd pamiętam sny stanowiły dla mnie swoistą zagadkę, a ich interpretacja za każdym razem była owiana nutką tajemnicy. Tematyka świadomego snu do tej pory była mi całkowicie obca. Jest to moja pierwsza książka traktująca o tym zagadnieniu, którą zgłębiam.

  Autor poradnika Karol Leopold Cetlin to jak sam siebie określa „badacz i nauczyciel”. Od wielu lat interesuje się tematyką parapsychologii: m. in. podróżami astralnymi, prawem przyciągania czy medytacją. Prowadzi własną działalność gospodarczą, bardziej przyziemną niż podróże astralne. Jak sam twierdzi to: „trochę dziwne połączenie”. W internecie możecie znaleźć jego autorską stronę internetową poświęconą dziedzinie świadomego snu i nie tylko - Druga strona. Na końcu książki również znajdziecie obszerną wzmiankę o autorze.

  Książka „Świadomy sen…” jak wcześniej wspomniałam jest poradnikiem. Poradnik ów krok po kroku wprowadza czytelnika w tematykę Lucid Dreaming czyli świadomego snu. Teraz już wiem, że świadomy sen to sen przy którym mam świadomość, że śnię. Skomplikowane? Nic mylnego. Stosując się do rad autora, każdy może odczuć na własnej skórze cóż to oznacza. Cały poradnik podzielony jest na cztery kroki, w tym dwadzieścia cztery rozdziały i kilka bonusów od autora.

  Z poradnika możecie się dowiedzieć interesujących rzeczy. Czym są sny? Jak przeprowadzać testy rzeczywistości? Jak wykorzystać autosugestię w świadomym śnie? Poznacie również metody, które mogą pomóc wam osiągnąć stan świadomego snu, kontrolować go oraz urozmaicać według uznania. Ciekawym dodatkiem jest sześć bonusów na końcu książki dotyczących przykładowo: seksu, podróży astralnej czy prawa przyciągania w kontekście świadomego snu.

  Na moją szczególną uwagę przy pierwszym kontakcie z poradnikiem zwróciła śliczna szata graficzna. Każdy rozdział zaczyna się ciekawym cytatem pisanym ozdobną czcionką. Numery stron również opakowane są w ciekawy znak graficzny, a pierwsza litera każdego rozdziału to swoiste dzieło sztuki. Nie da się zaprzeczyć, że czytanie książki przy takiej oprawie jest o wiele przyjemniejsze.

  Wiedza zawarta na kartach poradnika, to jak mi się wydaje, wiedza w pigułce dla takich nowicjuszy jak ja. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, o których przed lekturą nie miałam pojęcia. Pewne zjawiska jak na przykład wibracje czy zapamiętywanie snów przydarzały mi się od czasu do czasu. Teraz wiem już co się z nimi wiąże i jak połączyć je ze świadomym śnieniem. Plusem tej publikacji jest na pewno możność wybrania sobie tematycznie rozdziałów, które nas konkretnie interesują. Nie musicie czytać wszystkiego od razu. Wskazane jest natomiast powracanie do konkretnych zagadnień, aby je sobie utrwalić i zapamiętać.

  Nie czytałam dotąd żadnych książek na ten temat, więc nie mam żadnej skali porównawczej. Metody opisane w poradniku Karola Cetlina zaczęłam już wprowadzać praktycznie w życie. Póki co nie ma jeszcze żadnych pozytywnych efektów ale wiem, że może to potrwać dłuższy okres. Jestem więc wytrwała. I cierpliwa.

  „Świadomy sen, czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie” to poradnik zarówno dla nowicjuszy jak i czytelników znających zagadnienie świadomego śnienia. W szczególności nowicjusze mogą rozeznać się w tym temacie, a później sięgnąć po obszerniejsze dzieła aby poszerzyć swoją wiedzę.

  Przeciętnie w ciągu całego swojego życia przesypiamy 24 lata, warto więc świadomie śnić, aby czas snu pozwolił nam kształtować nasze życie w rzeczywistości. Polecam.

   Oceń 
   2012-06-12

   Kilka lat temu przeczytałam "Ptaśka" Whartona i zastanawiałam się, czy możliwe jest programowanie swoich snów. Bohater, nie mogąc znieść ponurej rzeczywistości, uciekał do swoich snów, przenosząc się do wyimaginowanego świata, w którym odnajdywał szczęście. Jak to się dla niego skończyło to już całkiem inna historia, mnie jednak fascynowała jego umiejętność i łatwość przenoszenia się do krainy marzeń sennych. Sama mam problem z ich zapamiętywaniem, a co dopiero samodzielnie je programować. I oto znalazłam podręcznik, który krok po kroku wyjaśnia, jak to zrobić. Trzeba po prostu zacząć zapisywać swoje sny. Samo czytanie dzienniczka snów już po paru tygodniach jest fascynujące! Polecam każdemu. Daleko mi jeszcze do podróży astralnych, ale mam już swoje pierwsze sukcesy we wpływaniu na to, co chciałabym żeby mi się przyśniło.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie

    Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie

    Świadomy sen pozwoli Ci rozwiązać problemy, wyzwolić się z chorób i pokonać własny strach