Obniżona cena! Proś a będzie ci dane Powiększ
EAN9788373774704
ISBN978-83-7377-328-8
Ilość stron271
Oprawamiękka

Proś a będzie ci dane

01001568

Autor: Esther Hicks

Studio Astropsychologii

Ask and It Is Given: Learning to Manifest Your Desires

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Nie jest to książka z gotową receptą – jest to książką dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,90 zł

Oszczędzasz:

29,90 zł

Cena internetowa:

10,00 zł

-29,90 zł

39,90 zł

Opis

Esther i Jerry Hicks - amerykańscy odkrywcy Prawa przyciągania od 20 lat przekazują jego sekrety nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. Ich „odkrycie” jest przekazem channelingowym od Abrahama - duchowego podmiotu, który za pośrednictwem Hicks’ów przekazał tę wiedzę całej ludzkości a teraz również… Tobie. Nie jest to książka z gotową receptą - jest to książką dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Jest kluczem do realizacji wszystkich naszych pragnień. Książka, z którą powinniśmy rosnąć wraz z rosnącym naszym dobrobytem. Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy też ją traktować jak doradcę w określonych momentach naszego życia - otwierając na dowolnej stronie otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej - Abrahama. Kiedy zrozumiesz Prawo Przyciągania już nigdy nie zadziwi Cię to, co doświadczysz w swoim życiu. Zatem proś o wszystko, czego potrzebujesz. Proś świadomie i z radością. Proś a będzie Ci dane...

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2008-10-01

Wcześniej czytałam Sekret i uznałam, że to niezła książka. Tyle że jakoś nie zadziałało. Więc kiedy zobaczyłam Proś, a będzie Ci dane to raczej sceptycznie się odniosłam. Jednak potrzeba i ciekawość były silniejsze ? kupiłam, przeczytałam i... rewelacja! Dopiero teraz zrozumiałam, jak to działa i dlaczego wcześniej nie wyszło. To tak cholernie proste ? jeśli czegoś pragnę, to nie mogę jednocześnie myśleć, że jeszcze tego nie mam. Po prostu całe moje ciało musi czuć to ?chcenie?, wówczas spełni się moje pragnienie. Jeśli nie wiecie o co chodzi zajrzyjcie do książki.
A dla tych, co najpierw przeczytali czytali Sekret powiem tak: tam dowiedzieliście się czym jest Prawo Przyciągania, tu dowiecie się jak z niego korzystać.

  Oceń 
  2008-09-03

  Prosiłam, błagałam i nic. Życie było dla mnie pasmem niepowodzeń. Byłam poniżana w pracy, pomijana przy awansach i słabo opłacana. W domu nie było lepiej. Mąż zostawił mnie dla młodszej. W dodatku czułam się winna i nie potrafiłam się pozbierać. Aż zobaczyłam w sklepie wysyłkowym tą książkę. Autorów kojarzyłam z programu, w którym Oprah Winfrey dyskutowała o ich książce. Co mi szkodzi - pomyslałam. Wzięłam się zatem za lekturę. Przewertowałam książkę od deski do deski. I zaczęłam pragnąć. Pragnąć szczęścia. Pragnąć miłości i spełnienia finansowego. I cóż mogę powiedzieć? W piątek otrzymałam lukratywną ofertę pracy. Dziś mąż dzwonił i błagał bym mu wybaczyła. Ale za późno... bo idę już na kolację z przystojnym sąsiadem:) Polecam każdemu, kto choć raz w ciągu ostatniego tygodnia był smutny.

   Oceń 
   2008-09-02

   Książkę przeczytałam niemal jednym tchem. Dzięki lekturze uwierzyłam, że życie leży w moich rękach, a wszystko czego pragnę jest dla mnie dostępne. Wystarczy, że zastosuję się do prostych zasad i będę prosiła o to na czym mi najbardziej zależy. Liczę, że Prawo Przyciągania zadziała. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do tej książki.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Proś a będzie ci dane

    Proś a będzie ci dane

    Nie jest to książka z gotową receptą – jest to książką dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju.

    W pakiecie taniej

    Brak tej pozycji na stanie.

    Specjalnie dla Ciebie proponujemy: