Obniżona cena! Szamanizm prastara mądrość natury Powiększ
EAN9788373773325
Oprawamiękka

Szamanizm prastara mądrość natury

01001569

Autor: Margit Bohdalek

Studio Astropsychologii

Chamanisme Sagesse Naturelle

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Autorką tej książki jest prawdziwa szamanka, która dzisiaj dzieli się z nami wiedzą z zakresu magii, szamanizmu, mocy energii.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,90 zł

Oszczędzasz:

14,90 zł

Cena internetowa:

15,00 zł

-14,90 zł

29,90 zł

Opis

Ta książka jest inna niż wszystkie, jakie dotychczas czytałeś. Autorką jest prawdziwa szamanka, która od wczesnego dzieciństwa porozumiewała się z duchami przyrody i przodków, w wieku dojrzewania, zainteresowała się szamanizmem, magią, psychologią, mocą energii i materii - i tą wiedzą dzieli się dziś z Tobą. Kiedy odkryjesz czym jest szamanizm, w naturalny sposób pojawi się poszanowanie dla ziemi i wszystkich żyjących na niej istot oraz szacunek dla ducha i dla wszelkich form życia. Być może na nowo odkryjesz instynktowną wiedzę, najstarszą i najbliższą nam - wiedzę o NATURZE. Naturze, z której czerpiemy mądrość, siłę - tak jak nasi przodkowie.

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2008-10-08

W końcu wiedziałam, że pewnego dnia to zrozumiem, te słowa: mądrość swą czerpię z wiedzy przodków. Właściwie to co ?wyniosłam? z lektury tej książki, to połączenie z bogactwem i dorobkiem przeszłych pokoleń. Czasami doskwierała mi samotność, poczucie bycia odłączoną, wyobcowaną. Dostrzegłam pewnego dnia i zrozumiałam, że tak nigdy nie było i być nie może i moje życie jest sumą pewnych doświadczeń moich przodków, korzystam ze ?spuścizny? wcześniejszych pokoleń. Nie wszystko rozumiem, ale POCZUŁAM dziwną, mocną więź. Trudno to wyjaśnić, nie każdy sięgnie po tę książkę, dla mnie była to odmiana, choć od dawna (teoretycznie) wiedziałam, że żeby problem pokonać trzeba stawić mu czoła.

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Szamanizm prastara mądrość natury

  Szamanizm prastara mądrość natury

  Autorką tej książki jest prawdziwa szamanka, która dzisiaj dzieli się z nami wiedzą z zakresu magii, szamanizmu, mocy energii.

  W pakiecie taniej

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy: