Pieniądze i prawo przyciągania opr. twarda Powiększ
EAN9788373773639
ISBN978-83-7377-363-9*
Oprawatwarda

Pieniądze i prawo przyciągania opr. twarda

01001619

Autor: Esther Hicks

Studio Astropsychologii

Money, and the Law of Attraction: Learning to Attract Wealth

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Esther i Jerry Hicks odkrywcy Prawa Przyciągania, zapraszają Cię na jedyny w swoim rodzaju kurs osiągania dobrobytu.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,90 zł

Oszczędzasz:

6,00 zł

Cena internetowa:

33,90 zł

Opis

Marzysz o dobrobycie i bogactwie? Zastanawiasz się jak osiągnąć bezpieczeństwo finansowe i poprawić jakość swojego życia? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że ta książka jest dla Ciebie. Esther i Jerry Hicks, autorzy wielu bestsellerów o Prawie Przyciągania, odkryją przed Tobą sekret bogacenia się i spełniania największych marzeń. Ta książka jest jedynym w swoim rodzaju kursem osiągania dobrobytu. Poznasz z niej sprawdzone sposoby na przyciągnięcie do swojego życia pieniędzy, zdrowia, czy szczęścia. Nauczysz się również wizualizacji bogactwa, dowiesz się w jaki sposób wypełnić swój umysł pozytywnymi myślami i pozbyć się negatywnych emocji. Po przeczytaniu tej książki i wcieleniu w życie zasad w niej opisywanych, wszystkie Twoje pragnienia będą na wyciągnięcie ręki.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2009-05-25

Przez całe życie czułem się odtrącony. Cokolwiek powiedziałem, było wyśmiewane w towarzystwie. Nikt nie traktował mnie poważnie. Miałem problem ze znalezieniem dziewczyny. Na studiach ?uwalałem? wszystkie egzaminy w pierwszym terminie i stawałem się ofiarą szyderstw. Gdy skończyłem studia, w pracy też nie byłem lubiany. Starałem się jak mogłem, lecz szef i współpracownicy tego nie doceniali. W dodatku wciąż byłem dręczony problemami zdrowotnymi, które nie dawały mi spać po nocach i zmuszały do wydawania coraz większych sum na leki, które z kolei nic nie dawały poza coraz chudszym portfelem. Wtedy jeden z nielicznych przyjaciół podarował mi ?Pieniądze i Prawo Przyciągania?. Co mi szkodzi spróbować - pomyślałem. Przeczytałem tę książkę od deski do deski w jeden dzień. Wieczorem, choć zmęczony, zastosowałem się do rad w niej zawartych i przygotowałem swój umysł do wyśnienia sobie dobrobytu. Jakież było moje zdziwienie, gdy rano wstałem jako inny człowiek. W pracy zaczęto mnie doceniać. Ludzie zaczęli się dosłownie do mnie garnąć. Dostałem podwyżkę i doczekałem się upragnionego awansu. Nawet problemy zdrowotne minęły jak ręką odjął. Zgadnijcie, komu podaruję tę książkę w prezencie już dziś? Mojej nowej, świetnej dziewczynie;)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-12-30

Prawo przyciagania

Jedna z zasad hermetycznych, opisywana w tej książce naprawdę działa. Rewelacyjna książka którą z dnia na dzień potrafi zmienić światopogląd . Niesamowicie trafia do odbiorcy . wywarła na mnie ogromy wpływ. Poruszane kwestie filozoficzne iduchowe które potwierdza nauka - fizyka , potrafi przekonać do owych teorii. czyta się książę z niesamowitym zaanagażowaniem . jest pisana prostym językiem choć porusza istotne kwestie ale dzięki temu doskonale się ja rozumie. w tej książce jest rzeczywistsze zawarta RECEPTA NA PRAWDZIWE SZCZĘŚCIE I DOBROBYT w każdego tego słowa znaczeniu. POLECAM - owe prawo naprawdę działa


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Pieniądze i prawo przyciągania opr. twarda

  Pieniądze i prawo przyciągania opr. twarda

  Esther i Jerry Hicks odkrywcy Prawa Przyciągania, zapraszają Cię na jedyny w swoim rodzaju kurs osiągania dobrobytu.

  W pakiecie taniej

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy: