Obniżona cena! Anielskie liczby Powiększ
EAN9788373773547
ISBN978-83-7377-354-7
Numer wydania3
Oprawamiękka

Anielskie liczby

01001620

Autor: Dr Doreen Virtue

Studio Astropsychologii

Angel Numbers 101 The Meaning of 111, 123, 444, and Other Nu

24 godziny + czas dostawy

„Anielskie liczby” to propozycja odczytywania porad i znaków, które anioły zostawiają wyrażone w liczbach.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

24,80 zł

Oszczędzasz:

6,20 zł

Cena internetowa:

18,60 zł

-25%

24,80 zł

Opis

Anioły pomagają nam w przeróżny sposób. Przez intuicyjne uczucia, błyskotliwe pomysły lub sny, jednak przede wszystkim wyraża się przez znaki. „Anielskie liczby” to propozycja odczytywania porad i znaków, które anioły zostawiają wyrażone w liczbach. Sekwencje numeryczne są podstawowym narzędziem, przez które anioły kontaktują się z człowiekiem. Magia zawarta w liczbach ma niesamowitą moc. Anioły odpowiadają na każdą prośbę o pomoc, a czasem reagują w sytuacjach, gdy nawet się do nich nie zwrócisz. Niebiańscy przewodnicy wspierają we wszystkich aspektach życia: zdrowiu, związkach, rodzinie, finansach. Dzięki aniołom, życie będzie łatwiejsze i szczęśliwsze, najważniejsze, by nauczyć się poprawnie odczytywać ich znaki. Odbierz wiadomość, którą anioły zostawiły Ci w liczbach.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2009-08-20

Do Pani Agnieszki: Zgadzam się, że to cudowna książka. Także ją posiadam w oryginale i nie dopatrzyłam się w niej wspomnianych przez Panią wad. Wynika to zapewne z faktu, że jest to tłumaczenie tytułu "Angel numbers 101" a Pani zapewne posiada "Angel numbers",. która była wydana wcześniej i różni się od późniejszego wydania właśnie takimi szczegółami, jakie Pani wymieniła. Czasem lepiej się upewnić, nim rzuci się przysłowiowym kamieniem w tłumacza:) Polecam wszystkim miłośnikom aniołów (lekturę tej książki, nie rzucanie kamieniami w tłumaczy:)

  Oceń 
  2009-06-15

  Mam już Przesłania aniołów, mam również anielskie karty, dlatego nie wyobrażałam sobie, że mogę nie kupić tej książki. „Anielskie liczby” to wyjątkowa pozycja, która jest świetnym uzupełnieniem do pozostałych książek Doreen Virtue. Teraz mogę odczytywać jeszcze więcej wiadomości zostawianych mi przez anioły, a moje życie dzięki nim staje się szczęśliwsze i bardziej poukładane. Nie wyobrażam sobie dnia bez anielskiej porady.

   Oceń 
   2009-06-11

   Książka tchnie optymizmem, nadzieją i ogromnym spokojem. Przeczytanie już pierwszej strony wpływa kojąco. Autorka nie pozwala nam zapomnieć, że czuwają nad nami Wyższe Istoty. Polecam wszystkim. Chciałbym jednak również nawiązać do poprzedniej recenzji, gdzie wersja oryginalna porównywana jest z tłumaczeniem. Ja również mam oryginał i nie jestem pewien, czy autorka recenzji ma oryginalną wersję książki wydanej przez Studio Astropsychologii. Tytuł oryginalny brzmi Angel Numbers 101, a nie Angel Numbers, a chyba właśnie do tego drugiego tytułu odnosi się autorka poprzedniej recenzji. Jeśli więc mówimy o tłumaczeniu Angel Numbers 101, nie może być mowy o pomyleniu liczby 9 z 999, czy o odbieganiu od wersji pierwotnej, gdyż według mnie, książka wydana w języku polskim wiernie oddaje przesłanie oryginału.
   A książka jest niesamowita i gorąco ją polecam.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Anielskie liczby

    Anielskie liczby

    „Anielskie liczby” to propozycja odczytywania porad i znaków, które anioły zostawiają wyrażone w liczbach.

    W pakiecie taniej