Anatomia stretchingu opr. miękka Powiększ
EAN9788373773790
ISBN978-83-7377-379-0
Oprawamiękka

Anatomia stretchingu opr. miękka

01001653

Autor: Arnold Nelson

Studio Astropsychologii

Stretching Anatomy

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Książka opisuje sposoby rozciągania ciała za pomocą metody zwanej stretchingiem. Zawiera też dokładne medyczne ilustracje i schematy.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 50 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

59,90 zł

Oszczędzasz:

9,00 zł

Cena internetowa:

50,90 zł

Opis

Jak niskim nakładem czasu i energii zwiększyć wydajność całego organizmu? Jak, dzięki kilkunastu minutom ćwiczeń dziennie, uczynić swe ciało pięknym i zdrowym? Dzięki stretchingowi! Już dziś naucz się rozciągać swe mięśnie w sposób dający efekt porównywalny z godzinami spędzonymi na siłowni. To niemal jak poranne przeciąganie się. Bez kosztownego sprzętu. Bez hektolitrów potu. Bez opłacania trenerów. Wystarczy ta książka i odrobina chęci. Efekty przyjdą szybciej, niż mógłbyś się tego spodziewać. Dzięki dokładnym medycznym ilustracjom i schematom będziesz zaś dokładnie wiedział, co i jak ćwiczyć, by osiągnąć maksymalny efekt. Zdrowie i pełna sprawność do późnej starości - to wszystko już w Twoim zasięgu. I to wszystko dzięki jednej książce. Chyba warto?

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2009-12-14

Wyginam śmiało ciało - śpiewał król lemurów z Madagaskaru. Ja mogę powiedzieć, że rozciągam śmiało ciało. I wcale mi nie mało. Stretching to świetna rzecz. Po pierwsze - jest łatwy i nieskomplikowany jak konstrukcja cepa. Po drugie - wymaga mało czasu i wysiłku. Po trzecie - działa! Dziwiło mnie ostatnimi laty, że w Polsce nie ukazują się żadne książki o stretchingu, podczas gdy zachód dostał na jego punkcie hopla. Myślałam sobie: no fajnie - Fast foody to umieliśmy podłapać, a metod na zdrowie już nie. Ale oto jest coś, na co od dawna czekałam. Ta książka nie tylko każdego nauczy uprawiać te bardzo korzystne dla organizmu ćwiczenia, ale jednocześnie umożliwia obserwowanie poszczególnych mięśni podczas nich ćwiczonych. Klarowne opisy pomogą zaś każdej osobie posiąść niezbędne minimum wiedzy by w krótkim czasie z ospałego mola książkowego stać się wyćwiczoną maszynką do poruszania się bez bólu i strzykania w krzyżu czy stawach. Oto recepta na zdrowie. Ja ją już wykupiłam, a Ty?

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Anatomia stretchingu opr. miękka

  Anatomia stretchingu opr. miękka

  Książka opisuje sposoby rozciągania ciała za pomocą metody zwanej stretchingiem. Zawiera też dokładne medyczne ilustracje i schematy.

  W pakiecie taniej

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy: