Duchy pośród nas Powiększ

Duchy pośród nas

01001657

Autor: James Van Praagh

Studio Astropsychologii

Ghosts Among Us: Uncovering the Truth About the Other Side

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

33,90 zł

Co się dzieje, gdy umieramy? Czy zmarli mają Tobie coś do przekazania? Czy Twoi bliscy są w niebie czy może tuż obok miejsca, w którym czytasz te słowa?
Poznaj odpowiedzi na pytania, które być może sam bałeś się zadać. Skorzystaj z doświadczenia i mocy jednego z najpotężniejszych mediów, jakie znał świat. Poznaj prawdę o życiu po śmierci. James Van Praagh, uznawany za jedno z najlepszych współczesnych mediów na świecie, odpowiada na najbardziej frapujące pytania dotyczące życia pozagrobowego.
Poznaj szokujące fakty przedstawiane przez tego wykładowcę, medium i autora bestsellerów New York Times’a, którego książki przetłumaczono już na ponad 50 języków.
EAN 9788373773851
ISBN 978-83-7377-385-1

Patronat medialny

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2010-02-18

Od lat jestem zdeklarowaną fanką serialu "Zaklinacz dusz". Wiedziałam, ze palce maczał w nim jeden z najznamienitszych znawców tematu kontaktów ze zmarłymi - James Van Praagh. Nie trzeba być światowej klasy medium by zgadnąć, co poczułam, gdy zobaczyłam jego książkę w tej księgarni. Bo to grzech żeby w Polsce nie była dostępna twórczość takiego autorytetu. Na szczęście zaległości zostały nadrobione i już dziś każdy może przeczytać, co go może czekać po przekroczeniu granicy życia i śmierci. Granicy, której się tak często obawiamy. Ale czy słusznie?

Napisz opinię

Napisz opinię

Duchy pośród nas

Duchy pośród nas

Autor, znane i cenione medium odpowiada na pytania dotyczące życia pozagrobowego.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: