Karty do czytania mojej duszy

03001685

Autor: Sylvia Browne

Studio Astropsychologii

My Spiritual Reading Cards

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-35%

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

45,24 zł

Talia 74 kart, opatrzona pięknymi ilustracjami, odkryje przed Tobą Uniwersalne Prawdy, które pozwolą Ci odnaleźć i uświadomić swoją duchowość. To karty dla wszystkich tych, którzy poszukują sensu życia i potrzebują odpowiedzi na dręczące pytania. Karty będą drogowskazami na drodze metafizycznej podróży, im częściej będziesz ich używać, tym szybciej i lepiej zrozumiesz swoją duchowość. Pojedynczych kart możesz używać do medytacji, możesz też pracować z ich rozkładami, ale niezależnie od tego, jaką formę wybierzesz dopasują się one do Twojej aktualnej osobistej sytuacji i będą wsparciem. To zestaw, dzięki któremu każdego dnia będziesz doskonalić swoje wnętrze i będziesz świadomy tego, co dzieje się w Twoim życiu - wystarczy, że odczytasz swoją duszę.

EAN 9788373774018
ISBN 978-83-73-77-401-8

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2013-06-22

Sylvia Browne jest bestsellerową autorką New York Timesa i medium sławnym na całym świecie. Regularnie gości w programach takich jak The Montel Williams Show i Larry King Live oraz w innych mediach. Jest magistrem literatury angielskiej i chce pisać tak długo, jak długo będzie w stanie utrzymać w dłoniach pióro. Sylvia jest prezesem Sylvia Browne Corporation i założycielką Society of Novus Spiritus mieszczącego się w Campbell w Kalifornii.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po otrzymaniu kart to ich pudełeczko wykonane z tektury. Jest solidne, małych rozmiarów (dzięki czemu możemy je włożyć do torebki i nosić przy sobie) i posiada piękną szatę graficzną obok której nie możemy przejść obojętnie.
Po otworzeniu pudełka naszym oczom ukazuje się naprawdę krótka instrukcja i karty. Instrukcja informuje nas o znaczeniu kart i tym jak ich używać. Krok po kroku wyjaśnia nam, że karty trzeba potasować trzy razy, a następnie rozłożyć je w kształt krzyża (wszystko dokładnie zostało opisane i nie ma opcji by ktokolwiek źle ułożył karty). Ostatnim krokiem jest wyjaśnienie co dana karta oznacza.
Każda z kart posiada Uniwersalne Prawdy i przepiękną szatę graficzną. Emanuje od nich radość, spokój i mnóstwo pozytywnej energii. W tym momencie muszę złożyć wielkie gratulacje Tomaszowi Piłasiewiczowi bo to on odpowiada za wygląd talii.

Talia ma nam pomóc w zrozumieniu swojego życia i swojej duchowej podróży co prowadzi do odkrycia własnego JA. Kart możemy używać pojedynczo do medytacji lub wykorzystać kilka z nich do zrozumienia swojego życia. Sylvia Browne daje nam wolną rękę co do użycia talii.
Cytując autorkę: "(...) więc weź ze sobą to, czego potrzebujesz lub pragniesz, lub to, co czujesz, że jest dla Ciebie dobre... i odrzuć całą resztę. Nie pozwól niczemu i nikomu kontrolować swojego życia. Po prostu raduj się tymi kartami i zobacz jak szybko udowodnią, że są dla Ciebie idealne".

Cały czas zapoznaję się z kartami, ale już teraz wiem, że są dla mnie idealne. Karty Sylvii Browne są dla osób, które nie wiedzą co dalej zrobić, stoją w jakimś punkcie swojego życia i potrzebują pomocy. Ta talia kart może pomóc w podjęciu decyzji lub wpłynąć na nas intuicyjnie. Każdy z nas będzie interpretował karty na swój sposób i odpowiednio do swojej sytuacji życiowej. Właśnie to jest w nich piękne - swoją interpretację opieramy na tym co czujemy w danej chwili. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy wierzą w takie rzeczy, ale zawsze warto spróbować, przecież nic się na tym nie traci. A nuż się uda i karty pomogą nam podjąć decyzję? Polecam Wam je gorąco!

  • 9 z 9 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-10-01

dziś dostałam te przepiękne karty i naprawdę dzięki nim można odkryć swoją duszę....polecam z całego serca :)
przesyłka oraz cena kart jest zadowalająca a dostawa szybciusia :)

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-02-07

Karty faktycznie niezwykle.Nie odnosza sie do zadnej religii a przekazuja czlowiekowi to co najbardziej istotnie i celnie.A jesli ktos,jednak, by sie uparl na jakas religie w nich to mozna w nich zobaczyc po czastce z kazdej ... Ja widze w nich opowiadanie o czlowieku...

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-09-10

Po przeczytaniu wcześniejszych książek, gdy zobaczyłam, że ukazały się karty Sylvii Brown'e, nie mogłam oprzeć się ich zakupowi. I dobrze się stało, bo zupełnie się nie zawiodłam, a na dodatek zyskałam. Oprócz pięknie wydanej talii kart, zyskałam też samoświadomość, jestem bliżej prawdy i mam swojego doradcę na co dzień. Najbardziej przypadło mi do gustu, to że mogę pracować z kartami na różne sposoby, a i tak dostanę odpowiednią radę lub wskazówkę. Nie znam lepszej talii kart, dla wszystkich tych, którzy już z jakimiś kartami pracowali, a przede wszystkim dla tych którzy chcę rozpocząć swoją przygodę z kartami. To talia na dobry początek!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Karty do czytania mojej duszy

Karty do czytania mojej duszy

Karty, dzięki którym każdego dnia będziesz doskonalić swoje wnętrze i będziesz świadomy tego, co dzieje się w Twoim życiu