Obniżona cena! Medycyna energetyczna dla kobiet Powiększ
EAN9788373774186
ISBN978-83-7377-418-6
Oprawamiękka

Medycyna energetyczna dla kobiet

01001699

Autor: Donna Eden

Studio Astropsychologii

Energy Medicine for Women: Aligning Your Body's Energies to

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Ta wyjątkowa metoda to sposób na wewnętrzną przemianę, zwiększenie witalności, zdrowie fizyczne i piękny wygląd.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

49,40 zł

Oszczędzasz:

39,40 zł

Cena internetowa:

10,00 zł

-39,40 zł

49,40 zł

Opis

Medycyna energetyczna to technika, w której polegasz na energii drzemiącej w Tobie. Wydobędziesz ją za pomocą własnych dłoni oraz kilku prostych ćwiczeń. Pomasuj konkretny punkt energetyczny na dłoni, a wyślesz endorfiny do mózgu, ostukaj miejsce pod okiem, a pozbędziesz się skurczów żołądka. Te i inne ćwiczenia ożywią energię ciała i przywrócą równowagę hormonalną. Jest to niezbędne w leczeniu kobiecych dolegliwości takich jak: PMS, menopauza, migreny, depresje, bolesne miesiączki. Stosowanie medycyny energetycznej pozwoli, niezależnie od wieku, uzdrowić siebie poprzez podniesienie energii ciała i zachować pełnię sił. To przyjemna, nieinwazyjna, skuteczna i niezwykle prosta metoda, która ma szansę stać się medycyną przyszłości.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2010-10-18

Jestem zachwycona, w sumie to nawet nie wiem co napisać, tak duże wrażenie zrobiła na mnie książka Donny Eden. Nareszcie znalazłam publikację napisaną z myślą o kobietach, specjalnie dla nich. Jest to pierwsza książka o uzdrawianiu energią i medycynie energetycznej, która porusza jedynie problemy zdrowia kobiet. Nareszcie mogę poradzić siebie z dolegliwościami, z którymi nie radziłam sobie do tej pory, i z którym nie radzą sobie miliony kobiet – nasze córki, matki, babki, a nawet prababki. Uciążliwe migreny, czy tzw. zespół napięcia, w końcu wiem jak sobie z nimi radzić, bez stosowania zbędnych środków farmakologicznych. Ta książka powinna być biblią każdej kobiety i powinna być w każdym domu, wręcz przekazywana z pokolenia na pokolenie, jako najcenniejszy skarb.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-08-28

Recenzja

Bardzo dobra książka dla kobiet. Wskazuje jak sobie radzic z róznymi kobiecymi dolegliwościami. Dojrzewanie, ciąża, macierzyństwo, wiek dojrzały, menopauza to tylko niektóre z nich. Towarzyszą temu dolegliwości, z którymi nie raz nie umiemy sobie poradzić. Wtedy najczęściej przyjmujemy leki, suplementy diety, stosujemy różnego rodzaju terapie. A przecież mamy pod ręką możliwość pomocy sobie korzystając z własnej energetyki, która odpowiednio wykorzystana, może być doskonałym wspomagaczem naszego organizmu. Książka „Medycyna energetyczna dla kobiet” skierowana jest właśnie do żeńskiej części społeczeństwa. Porusza ona każdy aspekt kobiecych problemów, jakie towarzyszą im najczęściej. Autorzy przedstawiają szczegółową wiedzę na temat zależności naszych hormonów a energetyką ciała. Dowiadujemy się w jaki sposób mity społeczne i obecna medycyna wpływają na zdrowie kobiet, jak można wpłynąć na prawidłową pracę hormonów, zlikwidować stres, wzmocnić układ odpornościowy. Poznajemy podejście medycyny energetycznej do typowych dolegliwości kobiecych np. menstruacji, seksualności, płodności, ciąży, porodu, menopauzy a nawet sprawami przemiany materii, regulowania wagi za pomocą zaprezentowanych technik. Na końcu książki zamieszczony został poradnik sztuki testowania energii. Ta umiejętność jest pomocna w dostosowaniu pracy z energią ciała tak, by móc wykorzystać jej potencjał jak najefektywniej.
recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/04/medycyna-energety


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Medycyna energetyczna dla kobiet

  Medycyna energetyczna dla kobiet

  Ta wyjątkowa metoda to sposób na wewnętrzną przemianę, zwiększenie witalności, zdrowie fizyczne i piękny wygląd.

  W pakiecie taniej

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy: