Obniżona cena! Przechytrzy diab a Powiększ

Przechytrzyć diabła. Sekret wolności i sukcesu

01001810

Autor: Napoleon Hill

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Napoleon Hill, bestellerowy autor poradników wszech czasów napisał tę wnikliwą i prowokacyjną książkę w 1938 r.. Nie doczekała się ona wówczas publikacji, ponieważ rodzina i doradcy autora uznali ją za zbyt kontrowersyjną. Dopiero ponad siedemdziesiąt lat później została opracowana przez Sharon Lechter z Fundacji Napoleona Hilla i teraz ujrzał światło dzienne. Ma ona charakter wywiadu z Diabłem. On sam zostaje przechytrzony przez legendarnego guru sukcesu i zrzeka się swoich sekretów dotyczących tajnych metod kontroli, które mogą Cię zniszczyć. Hill zdradza gdzie mieszka Diabeł, dlaczego istnieje i jak przejmuje kontrolę nad ludźmi. Odkrywa także siedem praw dobra, które pozwolą Ci ostatecznie nad nimi zatriumfować i odnieść pełny sukces. Piekielnie wciągająca lektura!

EAN9788373775404
ISBN978-83-7377-540-4
Rok wydania2020
Numer wydaniaVII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron324
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-08-09

Myślałem, że znam już wszystkie książki Napoleona Hilla i nie sądziłem, że będę miał jeszcze okazję przeczytać jakąkolwiek publikację tego autora po jego śmierci. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo sądzę, że ta pozycja może przyćmić dotychczasowe książki Hilla. To niesamowite, że została napisana ponad siedemdziesiąt lat temu. W skrócie chodzi o pozytywne myślenie i unikanie złych rzeczy, które są atrybutami samego diabła. Jedna z najbardziej inspirujących i zmieniających życie książek jakie czytałem do tej pory.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-07-28

Każdy w życiu chce osiągnąć sukces, niezależnie od tego, co on dla niego oznacza. Może to być sukces w pracy, w małżeństwie czy też w przyjaźni. Prawie każdy człowiek ma jakiś cel, który pragnie osiągnąć. Jednak mało komu naprawdę się udaje. A dlaczego? Dlatego, że w naszym mózgu zagościł „Diabeł” i chce nam w tym przeszkodzić, a my nie umiemy walczyć!

Napoleon Hill napisał tą książkę w roku 1938 i od tamtej pory nikt jej nie widział na oczy. A teraz drodzy czytelnicy, macie taką okazję. Z książki tej dowiecie się, co stoi na Waszej drodze do osiągnięcia sukcesu, a jak będziecie uważnymi czytelnikami, to dowiecie się również jak to coś z tej drogi usunąć. Nauki tego autora wywarły wpływ na wiele ludzi, którzy chcieli osiągnąć sukces, dzięki nim zmienili swoje nastawienie i osiągnęli postawione sobie cele. Też byś tak chciał? Więc na co czekasz? Zapoznaj się z tą pozycją!

Na wstępie muszę powiedzieć, że to wcale nie jest poradnik, w którym znajdują się proste porady jak zdobyć szczyt. Na początku książki poznajemy historię samego autora. Po co? To możemy zrozumieć po przeczytaniu całej książki. Po historii pana Hilla przechodzimy do tej właściwej części – wywiadu z Diabłem. I tutaj zapewne niektórzy poczują oburzenie. Jak ten człowiek mógł rozmawiać z samym Diabłem? Wielu ludziom wyda się to nieprawdopodobne, bo albo nie wierzą w Diabła, albo po prostu nie wierzą, że można się z nim porozumieć. Jednak trzeba wiedzieć, że Diabeł to tylko słowo. Tak naprawdę chodzi o coś znacznie więcej. Słowo „Diabeł” zostało wprowadzone przez ludzi i tylko ludzie go używają.

Jak doszło do przeprowadzenia tego wywiadu? Zapewne się nie dowiemy, czy autor faktycznie miał wizję, czy może był to tylko zabieg stylistyczny albo reklamowy. W każdym bądź razie, sam tytuł przyciąga, prawda? Nie będę Wam mówić o czym jest ów rozmowa, przekonajcie się o tym sami. W każdym bądź razie, na pewno znajdziemy tam informacje o drodze do sukcesu i o tym co nas ogranicza, ale także wiele więcej. Wiele wypowiedzi opatrzonych jest komentarzami Sharon Lechter, która jest przedsiębiorcą i założycielką organizacji zajmującej się edukacją finansową. Mogą one nam pomóc w zrozumieniu niektórych wypowiedzi, ponieważ nie zapominajmy, że książka ta pochodzi z roku 1938. Sharon przekłada po prostu wywiad na słowa bardziej dla nas zrozumiałe.

Na tylnej stronie okładki możemy przeczytać zdanie: „Piekielnie wciągająca lektura!”. Muszę się z tym zgodzić w 100 %. Gdy zaczęłam ją czytać, to po prostu czytałam aż skończyłam, bez odrywania się. A czyta się ją szybko z tego względu, że wywiady zazwyczaj czyta się szybciej niż tekst ciągły. Jednak nie oznacza to, że możemy sobie swobodnie przelecieć oczami ten wywiad. Żeby cokolwiek z niego wyciągnąć i zrozumieć musimy być podczas czytania skupieni. Ale za to ile mądrych słów możemy tam wyczytać! Muszę też przyznać, że książka jest bardzo ładnie i przejrzyście wydana.

Polecam jak najbardziej, nie tylko ludziom, którzy chcą osiągnąć szczyt, ale każdemu, kto chce żeby jego życie się zmieniło na lepsze, każdemu kto chce zobaczyć prawdę i ją lepiej zrozumieć. Jestem pewna, że ta książka wciągnie Was tak jak mnie.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Przechytrzyć diabła. Sekret wolności i sukcesu

  Przechytrzyć diabła. Sekret wolności i sukcesu

  Hill zdradza siedem praw dobra, które pozwolą Ci ostatecznie zatriumfować nad złem i odnieść pełny sukces.