Sekrety współczesnej wiedźmy Powiększ
EAN9788373776890
ISBN978-83-7377-689-0
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Sekrety współczesnej wiedźmy

01001966

Autor: Melanie Marquis

Studio Astropsychologii

A Witch's World of Magick: Expanding Your Practice with Tech

24 godziny + czas dostawy

Publikacja zapewnia nam fascynujący przegląd niezawodnych technik magicznych z całego świata od zarania dziejów.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

5,90 zł

Cena internetowa:

33,40 zł

Opis

Publikacja zapewnia nam fascynujący przegląd niezawodnych technik magicznych z całego świata od zarania dziejów. Dzięki niej z łatwością zostaniesz współczesną wiedźmą, czyli kimś, kto czerpie ze wszystkich typów magii. Zaczniesz wykorzystywać pełen potencjał własnego ciała i umysłu. Nauczysz się modyfikować energię – zarówno swoją, jak i otoczenia oraz przygotowywać magiczne eliksiry. Autorka zdradza niezawodne sposoby, dzięki którym wzmocnisz swój wewnętrzny magnetyzm i wykorzystasz magię wabienia oraz masek. Dowiesz się, jak przełamywać klątwy i rzucać czary blokujące oraz diagnozować parapsychiczne ataki. Znajdziesz tu również metody tworzenia amuletów i talizmanów o różnych właściwościach, w tym wstrzymujących negatywne oddziaływania duchowe. Stwórz swoją magię!

Pobierz fragment

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-12-19

Magia na codzień

Książka nie jest typowym poradnikeim magicznym z rytuałami i zaklęciami, jakie można kupić na ezoterycznym rynku. Najczęściej ich autorzy skupiają się na jednym tylko aspekcie tej dziedziny - przedstawiają przepisy na rytuały do zastosowania na różne dziedziny naszego życia. Melanie Marquis zabiera nas w fascynujący świat dawnych wierzeń i kultur z całego świata. W każdym rozdziale omawia jeden aspekt magii przedstawiając różne techniki, zwyczaje, zaklęcia i inwokacje stosowane przez ludzi od zarania dziejów. Opowiada o praktykach magicznych z całego świata, porównuje je, szuka podobieństw i podpowiada jak można wykorzystać tę wiedzę we współczesnym czarowaniu. Na ich podstawie przekazuje informacje pozwalające stworzyć własną magię.

Całość na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/12/139-sekrety-wspoczesnej-wiedzmy.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-01-05

Jak wykorzystywać magiczny potencjał własnego ciała i umysłu

Żyjemy w świecie przenikających się kultur i tradycji. Informacje o ludziach z drugiego krańca globu są dostępne w naszych domach setną sekundę po ich opublikowaniu. Możemy pasjonować się kulturą rdzennych mieszkańców Afryki iż dobywać na jej temat wiedzę bez wychodzenia z mieszkania. Dzięki tej książce możemy równie całościowo podejść do tematu magii. Możemy połączyć wszystkie jej odmiany, z każdej z nich wybierając to, co do nas najbardziej przemawia. Możemy wyjść poza schemat i dostosować czary do swoich potrzeb. Czegóż chcieć więcej?

  Oceń 
  2015-01-03

  Sekrety współczesnej wiedźmy

  Melanie Marquis ma na swoim koncie książki oraz artykuły dotyczące magii, którą praktykuje. Jedną z jej pozycji wydano niedawno w Polsce – w 2014 roku Studio Astropsychologii wydało Sekrety współczesnej wiedźmy.
  Magija jest jedną z najdłużej praktykowanych dziedzin na świecie. Niekiedy jest ona uznawana za starszą od czołowych religii. Magija to m.in. filozofia New Age, wicca, ale też niesprecyzowane rytuały, które odprawia setki osób – czarownic kuchennych czy pogranicznych. Różne epoki i kultury pozwalają na łączenie i tworzenie innowacji. Magija jest widoczna w każdych codziennych czynnościach. Znaczna część magiji polega na wykorzystaniu umysłu. Myśli, emocje i intencje uwalniane są w poszukiwaniu przeznaczenia. To proces mentalny jest najważniejszy – bez niego żadne zaklęcia i czynności nie mają sensu. Nie zawsze potrzebne są przedmioty, które mają pomóc w rzucaniu zaklęcia. Myśli czy spojrzenia bywają równie silne co amulety czy magiczne różdżki. Jednak nie można lekceważyć ważności tych przedmiotów. Nawet jedzenie może mieć magiczne właściwości, a spojrzeniem można wyrządzić wiele krzywd. Magija może być także wykorzystywana do przełamywania klątw. Współczesna wiedźma to osoba, która czerpie z bogactwa różnych dziedzin magicznych.
  Autorka stara się wytłumaczyć, czym dla niej jest magia i jak należy z niej korzystać. Przedstawia jej różne aspekty i dziedziny, pokazuje, jak inni wykorzystują jej potencjał. Swoje wywody potwierdza mnóstwem przykładów – cytatami z książek,


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Sekrety współczesnej wiedźmy

   Sekrety współczesnej wiedźmy

   Publikacja zapewnia nam fascynujący przegląd niezawodnych technik magicznych z całego świata od zarania dziejów.

   W pakiecie taniej