Obniżona cena! Od dzisiaj optymistą Powiększ
EAN9788373771956
ISBN83-7377-195-6
Oprawamiękka

Od dzisiaj optymistą

01001425

Autor: Iwona Porożyńska

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Optymizm jest zaraźliwy, więc zaraź się nim i przekaż innym. Wszyscy go potrzebujemy aby każdy dzień był nowym odkryciem.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

21,10 zł

Oszczędzasz:

11,10 zł

Cena internetowa:

10,00 zł

-11,10 zł

21,10 zł

Opis

Pełna optymizmu książka dla każdego, która potrafi smutek zamienić w optymizm i radość. Sprawia, że każdy dzień staje się łatwiejszy, a otaczający ludzie mili i życzliwi. Wprowadź słońce do swojego życia. Otocz się kolorami, które kochasz.
Poznaj i pielęgnuj rytuały, dzięki którym całkowicie zmienisz swoje nastawienie do otoczenia. Rób to, co sprawia Ci przyjemność, masz do tego prawo. Optymista to wizjoner, który wszędzie widzi dobre rozwiązania i niekończące się możliwości.
Jeśli optymistyczne spojrzenie nie zostało włożone Tobie do kołyski, to możesz się go nauczyć, krok po kroku, dzień po dniu...

Opinie

Oceń 
2008-11-07

Są tu różnorodne dobre i proste porady i metody dawania sobie rady z życiem w XXI wieku. Po przeczytaniu nasunęły mi takie spostrzeżenia: w ciągłej i codziennej walce o święte cele, marzenia i pogoni za pieniądzem zapomniałam niemalże całkowicie o tym, co tak naprawdę w życiu jest ważne. Na szczęście Porożyńska mi w porę o tym przypomniała. Muszę się teraz zatrzymać i zrobić rachunek sumienia, aby móc lepiej przyjrzeć się swoim niedociągnięciom w sprawach najbliższych memu sercu. Ale już teraz po samym uświadomieniu sobie istoty problemu zaczynam odczuwać spokój, równowagę i częściej uśmiecham się a skoro już tak jest, to dalej będzie na pewno tylko lepiej.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Od dzisiaj optymistą

Od dzisiaj optymistą

Optymizm jest zaraźliwy, więc zaraź się nim i przekaż innym. Wszyscy go potrzebujemy aby każdy dzień był nowym odkryciem.

W pakiecie taniej

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: