Cykle numerologiczne Powiększ
EAN9788373772380
ISBN83-7377-238-3
Format16.5 x 20.4
Oprawamiękka

Cykle numerologiczne

01001463

Autor: Violetta Kuklińska

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Książka ta podpowiada, jak skutecznie kierować własnym życiem. Uczy działać w najodpowiedniejszych momentach.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

24,90 zł

Oszczędzasz:

3,70 zł

Cena internetowa:

21,20 zł

Opis

"Cykle numerologiczne..." jest pierwszą publikacją z siedmiotomowego cyklu poświęconego zagadnieniom poznania i zrozumienia samego siebie, oraz swojej życiowej drogi w odniesieniu do wiedzy numerologicznej.
Książka ta podpowiada, jak skutecznie kierować własnym życiem. Uczy działać w najodpowiedniejszych momentach. Pokazuje, jakie czynniki kreują życiowe doświadczenia i w jaki sposób nimi kierować, kiedy zaczynać, a kiedy kończyć ważne życiowe przedsięwzięcia i dokonywać zmian na lepsze. Inspiruje i zachęca do samorealizacji, duchowej ewolucji, do obdarzenia samego siebie głeboką miłością.
Numerologia, to nie tylko wiedza na temat wpływu wibracji liczb na życie człowieka, to także potężna wiedza na temat charakterów ludzkich, ich mocnych i słabych stron, potencjalnych zdolności, talentów i ograniczeń. To wiedza, która w skuteczny sposób pozwala poznać nas samych i innych ludzi.
Dziewięcioletnie cykle, którym podlegamy, to nie tylko rozwój i rozkwit osobowości poprzez wzrastanie, doświadczanie, obserwację, przeżywanie, zdobywanie wiedzy - to też możliwość planowania własnego życia w zgodzie z rytmem Wszechświata.

Opinie

Oceń 
2011-08-22

Ta książka pomogła mi zrozumieć dlaczego ostatnio nie mogę sobie znaleźć miejsca jakby nagle mój świat zrobił się za ciasny; podpowiada, że czasem trzeba się wyciszyć i spokojnie poczekać na owoce wcześniejszych działań; no i odkryłam całkiem nowe zainteresowania...

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Cykle numerologiczne

  Cykle numerologiczne

  Książka ta podpowiada, jak skutecznie kierować własnym życiem. Uczy działać w najodpowiedniejszych momentach.

  W pakiecie taniej

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy: