Leksykon terapii naturalnych Powiększ
EAN9788373772403
ISBN83-7377-240-5
Oprawamiękka

Leksykon terapii naturalnych

01001478

Autor: Harald Alke

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Terapie naturalne opisane w leksykonie gwarantują utrzymanie znakomitego stanu zdrowia i dogłębne poznanie samego siebie.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,90 zł

Oszczędzasz:

6,00 zł

Cena internetowa:

33,90 zł

Opis

Autor w „Leksykonie terapii naturalnych” wiedzie nas ścieżką do samopoznania własnego ego co umożliwia dialog z drugim człowiekiem i możliwość niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują. Warto wsłuchać się w słowa autora: „Rozszerzcie swoją wiedzę!” i poddać radom znawcy naszej duszy, która doskonali się dzięki terapiom naturalnym.
Każdy z nas może być terapeutą drugiego człowieka: wystarczy tylko wsłuchać się w jego głos wewnętrzny i przy pomocy empatii odczuwać jego istnienie. Książka jest adresowana do tych, którzy pragną rozwijać swoje wnętrze poprzez współistnienie w harmonii z Bogiem, Naturą i ludźmi poszukując stałego dialogu egzystencjalnego.
Ten dialog możesz rozpocząć już dziś…

Opinie

Oceń 
2007-08-13

W czasach liceum postanowiłam, że będę pomagać innym ludziom, szczególnie tym, którzy nie potrafią dokonywać prawidłowych wyborów. Zazwyczaj związane jest to z nieodpowiednim poczuciem wartość, ponieważ osoby, które stale wchodzą w złe związki z innymi ludźmi poszukują wsparcia, a w zamian za dobre serce otrzymują karę. Już od szesnastu lat pomagam takim ludziom, ponieważ pracuję jako terapeutka w klubie Anonimowych Alkoholików. Moja praca polega na tym, aby stworzyć tym osobom możliwość osiągania celów poprzez wyzbycie się nałogu, który degraduje ich życie. Oni żyją w innym świecie, bez poczucia własnej niezależności?Liczy się tylko dzień, w którym zapominają o sobie? Książka D. Haralda Alke jest określeniem celów jakie powinni osiągać wszyscy ludzie na drodze samoakceptacji i samopoznania, dlatego polecam ją od miesiąca swoim podopiecznym. I są efekty! Jeden z nich, Jarek, zaczął medytować, poznawać możliwości swojej duszy? Po dwóch tygodniach od przeczytania książki tak się zmienił, że znalazł pracę i pogodził się z żoną. Być może w końcu poczuje się wartościowy i zmieni swój los...

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Leksykon terapii naturalnych

  Leksykon terapii naturalnych

  Terapie naturalne opisane w leksykonie gwarantują utrzymanie znakomitego stanu zdrowia i dogłębne poznanie samego siebie.

  W pakiecie taniej

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy: