Karty intuicyjne Desire

03555013

Autor: Irma Domagalska

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

49,90 zł

Nasza cena:

42,40 zł

Karty intuicyjne Desire Irmy Domagalskiej to jednocześnie znakomita lektura i doskonały pomysł na medytacje. Motywem przewodnim książki jest intuicja. Jakże często to właśnie ona kieruje Twoim działaniem, pomaga w podejmowaniu decyzji oraz podpowiada najlepsze pomysły.
Dołączona do książki niezwykle kolorowa talia kart jest niebanalną propozycją artysty - plastyka, który na kolejnych obrazach opowiada historie naszego życia. Jest więc w nich czas na relaks, pracę, działanie, miłość, rodzinę i przyjaźń. Każdą taką historię poprzedza aforyzm, myśl lub sentencja wprowadzająca w kolejny rozdział.
Gdy nurtują Cię pytania, szukasz właściwych odpowiedzi, wówczas sięgnij po karty, wyciągnij jedną z nich i przez chwilę pomyśl o tym, co chce Ci przekazać.
EAN
ISBN978-83-7377-257-1
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-10-05

Desire czyli życzenie

Nieduże kartoniki wyglądają jak małe dzieła sztuki. Kolorowe obrazki są jakby malowane pastelową farbą, pełne uroku, tworzą galerię postaci , miejsc, zdarzeń, wywołują skojarzenia. Każda z nich opowiada jakąś historię, sytuację i opisuje konkretną sferę życia. Sprawiają, że oglądanie ich jest ogromną przyjemnością. Tak jak sugeruje nazwa kart, - są one intuicyjne. Intuicja jest tu główną wskazówką a wiedza z dołączonej książki tylko uzupełnia spostrzeżenia i wnioski.

Z pewnością warto sięgnąć po tę nietuzinkową talię, która wspaniale współdziała z osobą, która ich używa. Nadaje się świetnie zarówno do medytacji, rozwoju duchowego jak i do wróżb.

Cała recenzja na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/04/30-karty-desire.html

  Oceń 
  2007-08-10

  Książka i dla profesjonalistów i dla zwykłych ludzi, którzy chcą popracować nad sobą, pomedytować, rozwiązać swoje problemy. Wystarczy wziąć do ręki kolorową kartę, sięgnąć do odpowiedniego rozdziału książki i przez chwilę pomyśleć, jakie to ma dla mnie znaczenie. Naprawdę działa!


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Karty intuicyjne Desire

   Karty intuicyjne Desire

   Kart Desire służą każdemu, kto samodzielnie próbuje rozwiązywać swoje problemy i wstępuje na ścieżkę duchowego rozwoju.

   Brak tej pozycji na stanie.

   Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

   • 101,30 zł W magazynie

    Czy wiesz, jak odczytać tarota? A może od dawna zajmujesz się kartami i jesteś doświadczonym tarocistą? Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania w temacie, karty i książka „Boski tarot” są idealne dla Ciebie. Piękne i wyjątkowe ilustracje na kartach powstawały aż 3 tysiące godzin. Dzięki temu masz przyjemność i przywilej korzystania z unikatowej talii, przedstawiającej dziedzictwo zaginionej cywilizacji. Tarot z zestawu jest oparty na tradycyjnym rozkładzie Ridera Waite’a. Dołączony do niego podręcznik zawiera po 4...

    101,30 zł
    W magazynie
   • 35,57 zł 49,40 zł -28% W magazynie

    Rozpocznij pracę z runami korzystając z jednej z najbardziej niezwykłych talii kart opracowanej przez utalentowanego artystę młodego pokolenia. Każda z tych kart powstała w oparciu o wskazówki uznanej specjalistki od run - Ewy Kulejewskiej. Ten duet wybitnych specjalistów stworzył karty, które połączyły w sobie funkcjonalność z ogromnym wróżebnym potencjałem. Oszałamiają one nie tylko swoją stroną wizualną, ale jednocześnie są przepełnione symboliką run, a dzięki dołączonej instrukcji w mig poznasz znaczenie...

    35,57 zł 49,40 zł -28%
    Promocja
    W magazynie
   • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

    Zaczynając przygodę z Tarotem szukasz Nauczyciela i Mistrza, który wprowadzi Cię w tajniki pracy z tymi niezwykłymi kartami. Chcesz, by rozświetlił Ci drogę poznania i zrozumienia samego siebie i otaczającej Cię rzeczywistości.Taką rolę spełnia najnowsza książka znakomitej tarocistki i terapeutki, Barbary Antonowicz-Wlazińskiej. To doskonały przewodnik i kompendium wiedzy o Tarocie zarówno dla stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie, jak i dla osób, które chcą usystematyzować wiedzę już zdobytą. Zawiera...

    31,97 zł 44,40 zł -28%
    Promocja
    W magazynie