Karty intuicyjne Desire

01001483

Autor: Irma Domagalska

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


Cena katalogowa:

49,90 zł

Nasza cena:

42,40 zł

Karty intuicyjne Desire Irmy Domagalskiej to jednocześnie znakomita lektura i doskonały pomysł na medytacje. Motywem przewodnim książki jest intuicja. Jakże często to właśnie ona kieruje Twoim działaniem, pomaga w podejmowaniu decyzji oraz podpowiada najlepsze pomysły.
Dołączona do książki niezwykle kolorowa talia kart jest niebanalną propozycją artysty - plastyka, który na kolejnych obrazach opowiada historie naszego życia. Jest więc w nich czas na relaks, pracę, działanie, miłość, rodzinę i przyjaźń. Każdą taką historię poprzedza aforyzm, myśl lub sentencja wprowadzająca w kolejny rozdział.
Gdy nurtują Cię pytania, szukasz właściwych odpowiedzi, wówczas sięgnij po karty, wyciągnij jedną z nich i przez chwilę pomyśl o tym, co chce Ci przekazać.
EAN 9788373772571
ISBN 978-83-7377-257-1
Oprawa miękka

Patronat medialny

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2014-10-05

Desire czyli życzenie

Nieduże kartoniki wyglądają jak małe dzieła sztuki. Kolorowe obrazki są jakby malowane pastelową farbą, pełne uroku, tworzą galerię postaci , miejsc, zdarzeń, wywołują skojarzenia. Każda z nich opowiada jakąś historię, sytuację i opisuje konkretną sferę życia. Sprawiają, że oglądanie ich jest ogromną przyjemnością. Tak jak sugeruje nazwa kart, - są one intuicyjne. Intuicja jest tu główną wskazówką a wiedza z dołączonej książki tylko uzupełnia spostrzeżenia i wnioski.

Z pewnością warto sięgnąć po tę nietuzinkową talię, która wspaniale współdziała z osobą, która ich używa. Nadaje się świetnie zarówno do medytacji, rozwoju duchowego jak i do wróżb.

Cała recenzja na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/04/30-karty-desire.html

Oceń 
2007-08-10

Książka i dla profesjonalistów i dla zwykłych ludzi, którzy chcą popracować nad sobą, pomedytować, rozwiązać swoje problemy. Wystarczy wziąć do ręki kolorową kartę, sięgnąć do odpowiedniego rozdziału książki i przez chwilę pomyśleć, jakie to ma dla mnie znaczenie. Naprawdę działa!


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Karty intuicyjne Desire

Karty intuicyjne Desire

Kart Desire służą każdemu, kto samodzielnie próbuje rozwiązywać swoje problemy i wstępuje na ścieżkę duchowego rozwoju.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: