Obniżona cena! Lilith czarny księżyc Powiększ
EAN 9788373772724
ISBN 978-83-7377-272-4
Oprawa miękka

Lilith czarny księżyc

01001496

Autor: Piotr Piotrowski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

W horoskopie Lilith wskazuje na rozmaite lęki oraz na pierwotną naturę, która została odrzucona.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

31,70 zł

Oszczędzasz:

8,24 zł

Cena internetowa:

23,46 zł

-26%

31,70 zł

Opis

Takiej monografii jeszcze w Polsce nie było! Tajemnicza Lilith - piękna i niebezpieczna. Dlaczego tak fascynuje i przeraża jednocześnie?
W horoskopie Czarny Księżyc wskazuje na rozmaite lęki oraz na pierwotną naturę, która została odrzucona, a przez to rządzi się własnymi prawami. Lilith odrzuca bliskość i bezpieczeństwo na rzecz wolności i niezależności. Tyle, że za te wolność płaci cenę bardzo wysoką. Lilith ukazuje naszą demoniczną naturę, grzeszny aspekt duszy, jest odpowiedzialna za naszą złość, wściekłość. Jest więc tym aspektem naszej osobowości, o której czasami chcielibyśmy zapomnieć.
Książkę tę czyta się z wielkim zaciekawieniem nawet nie będąc wytrawnym astrologiem. Poznaj położenie Lilith w Twoim horoskopie i dowiedz się, jaka jest Twoja ciemna strona...

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2007-11-15

Jestem pełen podziwu dla wiedzy astrologicznej Piotra Piotrowskiego! W niezwykły sposób dowiódł, że Czarny Księżyc Lilith miał wpływ na wiele znanych postaci przeszłych wieków, a także współczesnych, które jego wpływ wykorzystały w pozytywnym lub negatywnym wymiarze. Magia gwiazd jest nieoceniona, gdy próbujemy poznać tajniki własnego, indywidualnego losu. A Lilith powoduje, że drzemiące w nas możliwości mogą ujrzeć światło dzienne. Od dziś będę spoglądał w niebo inaczej, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo co się pojawi w gwiazdach i będzie miało duży wpływ na moje życie!

Napisz opinię

Napisz opinię

Lilith czarny księżyc

Lilith czarny księżyc

W horoskopie Lilith wskazuje na rozmaite lęki oraz na pierwotną naturę, która została odrzucona.

W pakiecie taniej