Astrocalendarium 2012 Powiększ
EAN9771734884068
Oprawamiękka

Astrocalendarium 2012

01001762

Autor: Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Kalendarz z prognozą astrologiczną na każdy dzień, stworzony przez wybitnego astrologa, dra nauk przyrodniczych i antropologii.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,20 zł

Oszczędzasz:

24,20 zł

Cena internetowa:

5,00 zł

Opis

Rok 2012 - koniec, początek czy przełom? Odpowiedzi udziela Autorka licznych bestsellerów, wybitny astrolog, doktor nauk przyrodniczych i antropologii. Już dziś możesz poznać wpływ ciał niebieskich, nie wyłączając Księżyca, na swoje życie w tym niezwykłym czasie. Co wyniknie z przejęcia władzy przez Merkurego? Które dni będą szczególnie udane dla pracy intelektualnej? Na kiedy zaplanować większe wydatki? Czy danego dnia nasz związek rozkwitnie? Twoimi czynami kierują planety. Możesz kierować się więc planetami przy robieniu planów - zarówno najbliższych, jak i tych długoterminowych. Kalendarz jest nie tylko skrupulatnie opracowany, ale także bardzo przyjazny czytelnikowi, z miejscem przeznaczonym na Twoje codzienne notatki. Ponad dziesięcioletnia tradycja zobowiązuje.

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2011-10-27

Lubię, gdy doradza mi ktoś mądrzejszy. Jak się mawia: "człowiek głupi otacza się głupszymi od siebie, a mądry mądrzejszymi". Coś w tym jest. Ja korzystam z porad kosmosu. Czy można liczyć na mądrzejszego i bardziej nieomylnego pomocnika? Nie wydaje mi się. Astrocalendarium jest moim kosmicznym słownikiem. Dzięki niemu wiem, co cały planetarny układ rządzący moim życiem ma mi do zaoferowania w poszczególne dni roku. Przez lata działałem w ciemno i jak to u większości osób bywa - czasami odnosiłem sukces, czasami ponosiłem porażkę. Dzięki temu niezwykłemu astrologicznemu poradnikowi wiem, że od teraz sukces stanie się regułą, nie wyjątkiem. Polecam każdemu, kogo nie stać na niepowodzenia.

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Astrocalendarium 2012

  Astrocalendarium 2012

  Kalendarz z prognozą astrologiczną na każdy dzień, stworzony przez wybitnego astrologa, dra nauk przyrodniczych i antropologii.

  W pakiecie taniej