Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego Powiększ

Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego

01777001

Autor: Andreas Moritz

Wydawnictwo Vital

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, kamienie żółciowe, które ma większość ludzi, powodują powstawanie przewlekłych chorób, takich jak schorzenia serca, zapalenie stawów, SM, nowotwory czy cukrzyca. Dzięki temu odkryciu Autor – ekspert z dziedziny medycyny naturalnej, Ajurwedy, irydologii, Shiatsu oraz medycyny wibracyjnej – odmienił życie dziesiątek tysięcy ludzi na całym świecie.
Czas, byś poznał przyczynę powstawania kamieni żółciowych obecnych w wątrobie i w pęcherzyku żółciowym oraz powód, dla którego są coraz częściej nazywane cichym zabójcą. Dowiesz się, jak je zdiagnozować i bezboleśnie samodzielnie usunąć. Autor daje praktyczne wskazówki dotyczące zapobiegania tworzeniu się nowych kamieni.
Oczyszczona wątroba gwarancją zdrowia.

EAN
ISBN978-83-7377-587-9
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-06-06

Jeśli ktoś utożsamia choroby wątroby z alkoholizmem to jest idiotą. Dobitnie udowodnił to Andreas Moritz w swojej przełomowej książce. Wątroba jest bowiem obciążana znacznie większą ilością szkodliwych czynników niż etanol. Każdy, kto choć raz zjadł coś ciężkostrawnego odcisnął na niej swoje piętno. Jest ona jednak tak cudownym organem, że nie obraża się na swojego właściciela, lecz daje mu zawsze kolejną szansę. Musisz tylko ją oczyścić. Z tej książki dowiesz się, jak to zrobić bezpiecznie w domowym zaciszu. Jak dla mnie jest to publikacja stulecia.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego

Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego

Dowiedz się, jak eliminować kamienie żółciowe, które występują u większości osób powodując powstawanie chorób.