Naucz się medytować Powiększ
EAN9788373775619
ISBN978-83-7377-561-9
Oprawamiękka

Naucz się medytować

01001834

Autor: Eric Harrison

Studio Astropsychologii

Teach Yourself To Meditate. Over 20 simple exercises for pea

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Dzięki temu poradnikowi skorzystasz z medytacji, a także poznasz najbardziej skuteczne jej techniki.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,90 zł

Oszczędzasz:

4,50 zł

Cena internetowa:

25,40 zł

Opis

Medytowanie korzystnie wpływa na każdy aspekt naszego życia. Pomaga zwalczyć stres, poprawić stan zdrowia, a także zwiększyć zdolność jasnego i kreatywnego myślenia. Autor to doświadczony nauczyciel medytacji. Prowadzi ośrodek medytacyjny w Perth oraz współpracuje z międzynarodowymi korporacjami. Dzięki temu poradnikowi samodzielnie nauczysz się medytować, a także poznasz najbardziej skuteczne jej techniki. Dowiesz się dlaczego ludzie je stosują i jakich nieoczekiwanych korzyści doznają w trakcie swojej nauki. Podczas medytacji wcale nie musisz siedzieć w ciszy i poświęcać na nią wiele godzin! Wystarczy, że skorzystasz z minimedytacji zawartych w  książce, a w błyskawiczny sposób się zrelaksujesz. Wykorzystaj moc medytacji.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-01-10

Świat pędzi do przodu, nasze życie staje się co raz bardziej stresujące, zapracowane, co raz trudniej jest nam złapać oddech. Często stajemy na głowie by dopiąć wszystko na ostatni guzik, przez co wiele tracimy. A wystarczy chwila, czasem dwie, by się zrelaksować, wyciszyć, by zacząć korzystać z życia.

Medytacja. Czym właściwie jest? Czy można słowami opisać, jak to jest, jak się medytuje? Ja, sama nie wiem czemu, kojarzyłam ją z jogą, i choć nie do końca się myliłam, to jednak daleko byłam od całej prawdy.

Czym więc jest medytacja? To „stan, w którym ciało jest zrelaksowane, umysł wyciszony, a my jesteśmy otwarci na doznania”. Wystarczy tylko skoncentrować się na: oddechu, przedmiocie, na danym sformułowaniu i doznać tych niezapomnianych chwil, wyciszyć się. Niestety zanim w pełni nam się to uda, potrzeba, jak we wszystkim, ćwiczeń.

Eric Harrison jest jednym z najbardziej doświadczonych australijskich nauczycieli medytacji, prowadzi własny ośrodek medytacyjny w Perth, współpracuje też z międzynarodowymi korporacjami. W swojej książce postanowił podzielić się z nami nie tylko technikami medytacji, ale odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Książka - „Naucz się medytować” składa się z trzech części. W pierwszej autor wyjaśnia czym jest medytacja, dlaczego ludzie medytują, dlaczego nie potrafimy się zrelaksować. Przedstawia też podstawowe zasady relaksacji i skupiania uwagi. Druga część to praktyka. Znajdziemy w niej kurs samodzielnej nauki medytacji, dziesięć podstawowych praktyk medytacyjnych. Na koniec, w części trzeciej, dowiemy się jak czerpać największe korzyści z codziennej medytacji.

Każdy z nas chce jak najwięcej korzystać z życia, cieszyć się nim, i nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy czasem dwadzieścia minut dziennie, by zmienić podejście do otaczającego nas świata. Autor napisał bardzo przystępny poradnik, który w prosty sposób wyjaśnia nam, jak pozbyć się stresów, jak skutecznie się wyciszyć. Proponuje nam też mini-medytacje, które ukoją nasze nerwy w długiej kolejce, czy pozwolą cieszyć się z codziennych wyjść z psem. I jak dla mnie, to była najciekawsza część książki! Sama wypróbowałam, i stwierdzam, że to działa!

Polecam książkę Erica Harrisona - „Naucz się medytować”, wszystkim tym, którzy pragną coś zmienić w swoim życiu, zwalczyć stres, którzy chcą w końcu zacząć cieszyć się każdą chwilą!!!

  Oceń 
  2012-12-14

  Autor, Eric Harrison, ma doświadczenie w buddyzmie, choć nie jest buddystą. Uważa, że medytacja jest praktyczną umiejętnością korzystnie wpływającą na każdego. Jest naturalną zdolnością ludzkiego umysłu, a nie własnością żadnej kultury czy religii. Może przyczynić się do duchowego przebudzenia. Medytacja to spokojny i czujny stan umysłu. Pozwala rozluźnić ciało i skoncentrować umysł. Ta książka zmieniła moje życie i pomogła mi w osiągnięciu zamierzonych celów. Dzięki niej nauczyłem się umiejętności, która znacznie poprawiła jakość mojego życia.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Naucz się medytować

   Naucz się medytować

   Dzięki temu poradnikowi skorzystasz z medytacji, a także poznasz najbardziej skuteczne jej techniki.

   W pakiecie taniej

   Brak tej pozycji na stanie.

   Specjalnie dla Ciebie proponujemy: