Metody NLP Powiększ
EAN9788373770096
ISBN978-83-7377-265-6
Oprawamiękka

Metody NLP

01001167

Autor: Ryszard Gąsierkiewicz

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Autor wyjaśnia jak wykorzystać mowę ciała do realizowania założonych sobie celów.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

19,90 zł

Oszczędzasz:

3,00 zł

Cena internetowa:

16,90 zł

Opis

Czy wiesz, że o sukcesie porozumiewania się z innymi decyduje przede wszystkim mowa Twojego ciała, czyli ton głosu, sposób mówienia, mimika twarzy, gesty?
Jeżeli chcesz przekonać partnera do swoich poglądów, szefa do swoich pomysłów, powinieneś przeczytać tę właśnie książkę! Dzięki niej możesz zdobyć wiedzę, która pomoże Ci skutecznie realizować wytyczone cele.
Neurolingwistyczne programowanie jest praktyczną umiejętnością kreowania dowolnych rezultatów poprzez ujawnianie różnic pomiędzy doskonałością, a przeciętnością. NLP to zestaw narzędziowy, który zawiera skuteczne techniki gwarantujące sukces w wielu dziedzinach: edukacji, poradnictwie, biznesie i terapii.
Poznaj siłę NLP!

Opinie

Oceń 
2008-11-12

Wiedziałam, czułam, że po przeczytaniu tej książki coś się zmieni, będzie inaczej, lepiej i przeczucie mnie nie myliło. Wcześniej słyszałam pozytywne poglądy na temat NLP i muszę przyznać, że miały rację osoby twierdzące, że NLP jest jedną z najlepszych, najbardziej polecanych metod rozwoju osobistego i najbardziej wartościowych. I ja dołączam do tych osób. Szczególnie zainteresował mnie tekst o mapie, czyli moim modelu świata, mojej subiektywnej rzeczywistości i tak samo odpowiednio każdego innego człowieka. Często myliłam moje osobiste przekonania na temat świata z rzeczywistością. A zmieniając swoje przekonania można łatwiej zmienić siebie i świat. Z docierającej do mnie ogromnej ilości informacji dokonuję nieświadomej selekcji filtrowania i zniekształcania, tworząc w ten sposób swoją ?mapę rzeczywistości?. A każda mapa (bo mapa jest dla każdego człowieka inna) pokazuje tylko wycinek rzeczywistości, służy innemu celowi i doprowadzi każdego gdzie indziej. Zmieniając swoją mapę mogę zmienić rezultaty moich poczynań. Dla mnie "Metody NLP" wniosły do życia wiele dobrego.

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Metody NLP

  Metody NLP

  Autor wyjaśnia jak wykorzystać mowę ciała do realizowania założonych sobie celów.

  W pakiecie taniej