Runy proste i skuteczne

01001265

Autor: Ewa Kulejewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

43,90 zł

Nasza cena:

37,50 zł

Jednym z najwspanialszych narzędzi do samodoskonalenia są runy, dar Odyna, magiczne znaki pomagające nam radośniej i pełniej cieszyć się życiem.
Znajdziesz w nich przyjaciela, doradcę, powiernika, opiekuna, a także obrońcę w chwilach zagrożenia. Wykorzystasz je jako talizmany, amulety, przy przepowiadaniu przyszłości i analizie teraźniejszości.
Książeczka wraz z 25 kartami - to piękne, ciepłe karty z czytelną symboliką znaku oraz krótką podpowiedzią interpretacji runy, które pozwalają na szybkie i łatwe nauczenie się ich znaczenia. Wszystkie karty są opisane w książce w sposób przejrzysty, przez co książka może być z powodzeniem wykorzystywana przez wszystkich, również przez tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z runami.

EAN 9788373770911
ISBN 83-7377-091-7
Oprawa miękka

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2009-03-06

Szczerze mówiąc na początku, gdy tylko wzięłam w ręce to magiczne pudełeczko moją uwagę przykuły bardziej karty niż książeczka, gdyż już sam ich wygląd sprawiał wrażenie niezwykle tajemniczych ukrywając swą moc. Już korciło mnie, żeby zacząć z nimi przygodę. Natomiast książka stała się niezbędna i posłużyła mi za przewodnik. Z niej oprócz znaczenia kolejnych kart i sposobu posługiwania się nimi, interpretacji w pozycji normalnej i odwróconej, dowiedziałam się wiele ciekawostek. I teraz wiem, iż znaki runiczne są najstarszym typem pisma ludów północy Europy, a zaklęć runicznych używano przede wszystkim na broni i ozdobach. A ponieważ samo słowo ?run? w znaczeniu staroskandynawskim znaczyło tajemnica, tym bardziej mnie zaintrygowała całość tematu.

Napisz opinię

Napisz opinię

Runy proste i skuteczne

Runy proste i skuteczne

Książeczka wraz z 25 kartami z czytelną symboliką znaku oraz krótką podpowiedzią interpretacji runy.