Obniżona cena! punkt zwrotny Powiększ

Punkt zwrotny. Transformacja świadomości w czasach światowego przełomu

01001965

Autor: Gregg Braden

Studio Astropsychologii

The Turning Point: Creating Resilience in a Time of Extremes

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

35,57 zł

Jak przekonuje bestsellerowy autor New York Timesa, trwające właśnie globalne przemiany mają bardzo konkretny wpływ na nasze życie. Obserwujemy kluczowe zmiany w życiu zawodowym i prywatnym, w naszym stosunku do pieniędzy, zdrowia, a nawet ogniska domowego. Autor podpowiada, jak możemy zaakceptować nowe odkrycia, ujawniające rolę współpracy w naturze i społecznościach ludzkich. Instruuje, jak stworzyć w naszym życiu, rodzinach i społecznościach psychiczną odporność opartą na pięciu sprawdzonych i zrównoważonych zasadach. Jednocześnie, korzystając dorobku nauki i mądrości naszych przodków, wskazuje klucze umożliwiające ewolucję świadomości w samym środku procesu transformacji i podaje strategie pozwalające przejść ów proces. Wielkie zmiany, nowe możliwości.

EAN9788373776821
ISBN978-83-7377-682-1
Rok wydania2020
Numer wydaniaII - dodruk
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron280
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-01-08

Czas zmian

Świat, w którym żyjemy nieustannie zmienia się odkąd istnieje. Zmiany są konieczne - bez nich stalibyśmy w miejscu. Jednak ostatnie tysiąclecie zaznaczyło się szybkim rozwojem cywilizacyjnym a obecnie doświadczamy nawet gwałtonych przemian graniczącymi z ekstremalnymi. Większość z nas nie jest ich świadoma a w związku z tym nie jesteśmy przygotowani na nową rzeczywistość i to co nas czeka w przyszłości. Książka "Punkt zwrotny" ma na celu przystosować nas do nadchodzących wydarzeń i uświadomić, że jesteśmy w fazie przemian, często gwałtownych, które w efekcie doprowadzą nas do nowego świata.

cała recenzja znajduje się na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/12/143-punkt-zwrotny.html

  Oceń 
  2014-11-12

  Dobre zmiany

  Już Majowie przewidzieli, że świat po 2012 roku ulegnie ogromnym przemianom. Wiele na to wskazywało. Różnie też określaliśmy ten przełom, niejednokrotnie myląc go z końcem świata. W swojej najnowszej książce znany i ceniony Gregg Braden rzuca nowe światło na zmiany, jakie aktualnie zachodzą na naszej planecie i w naszych życiach. Czas byśmy się na nie dobrze przygotowali i w pełni wykorzystali tkwiący w nich potencjał.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Punkt zwrotny. Transformacja świadomości w czasach światowego przełomu

   Punkt zwrotny. Transformacja świadomości w czasach światowego przełomu

   Książka opisująca jak trwające właśnie globalne przemiany mają bardzo konkretny wpływ na nasze życie.