Punkt zwrotny Powiększ
EAN9788373776821
ISBN978-83-7377-682-1
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron280
Oprawamiękka

Punkt zwrotny

01001965

Autor: Gregg Braden

Studio Astropsychologii

The Turning Point: Creating Resilience in a Time of Extremes

24 godziny + czas dostawy

Książka opisująca jak trwające właśnie globalne przemiany mają bardzo konkretny wpływ na nasze życie.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 42 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

49,40 zł

Oszczędzasz:

7,40 zł

Cena internetowa:

42,00 zł

Opis

Jak przekonuje bestsellerowy autor New York Timesa, trwające właśnie globalne przemiany mają bardzo konkretny wpływ na nasze życie. Obserwujemy kluczowe zmiany w życiu zawodowym i prywatnym, w naszym stosunku do pieniędzy, zdrowia, a nawet ogniska domowego. Autor podpowiada, jak możemy zaakceptować nowe odkrycia, ujawniające rolę współpracy w naturze i społecznościach ludzkich. Instruuje, jak stworzyć w naszym życiu, rodzinach i społecznościach psychiczną odporność opartą na pięciu sprawdzonych i zrównoważonych zasadach. Jednocześnie, korzystając dorobku nauki i mądrości naszych przodków, wskazuje klucze umożliwiające ewolucję świadomości w samym środku procesu transformacji i podaje strategie pozwalające przejść ów proces. Wielkie zmiany, nowe możliwości.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-01-08

Czas zmian

Świat, w którym żyjemy nieustannie zmienia się odkąd istnieje. Zmiany są konieczne - bez nich stalibyśmy w miejscu. Jednak ostatnie tysiąclecie zaznaczyło się szybkim rozwojem cywilizacyjnym a obecnie doświadczamy nawet gwałtonych przemian graniczącymi z ekstremalnymi. Większość z nas nie jest ich świadoma a w związku z tym nie jesteśmy przygotowani na nową rzeczywistość i to co nas czeka w przyszłości. Książka "Punkt zwrotny" ma na celu przystosować nas do nadchodzących wydarzeń i uświadomić, że jesteśmy w fazie przemian, często gwałtownych, które w efekcie doprowadzą nas do nowego świata.

cała recenzja znajduje się na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/12/143-punkt-zwrotny.html

  Oceń 
  2014-11-12

  Dobre zmiany

  Już Majowie przewidzieli, że świat po 2012 roku ulegnie ogromnym przemianom. Wiele na to wskazywało. Różnie też określaliśmy ten przełom, niejednokrotnie myląc go z końcem świata. W swojej najnowszej książce znany i ceniony Gregg Braden rzuca nowe światło na zmiany, jakie aktualnie zachodzą na naszej planecie i w naszych życiach. Czas byśmy się na nie dobrze przygotowali i w pełni wykorzystali tkwiący w nich potencjał.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Punkt zwrotny

   Punkt zwrotny

   Książka opisująca jak trwające właśnie globalne przemiany mają bardzo konkretny wpływ na nasze życie.

   W pakiecie taniej