Kategorie

Śledź nas na facebooku

Lista produktów autora: Urszula Lemańska

ULA i RADEK LEMAŃSCY - małżeństwo pisarzy, poszukujących i doświadczających bardziej i mniej widocznych śladów Stwórcy we wszelkich przejawach życia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu duchowemu i dopełnianiu się, w swojej twórczości sięgają do mistycznych korzeni ludzkości, opisując zwłaszcza to, co przynosi wymierne korzyści dla dobra wszystkich istot. W swoich tekstach podają zarówno sposoby, jak prowadzić zdrowy tryb życia, szanować Matkę Naturę, kochać siebie i innych i zdrowo się odżywiać, czy jak najlepiej korzystać z otaczających nas energii.
Dotychczas ukazało się drukiem szereg ich publikacji z różnych dziedzin wiedzy, zamieszczonych w ogólnopolskich czasopismach i w portalach internetowych, oraz książki wydane m.in. przez Studio Astropsychologii: "Cztery Pory Smaku", "Terapie Regresywne", "Grupa Krwi a Odżywianie", "Rytuały ochronne i Błogosławieństwa", "Alchemia Radości", "Czucie i Wiara","Mistyczna koncepcja Mickiewicza".


Opisują świat realny z mistycznego punktu widzenia, wiele uwagi poświęcając zagadnieniom różnych przejawów energii, które badali i analizowali. Na swojej drodze poznali różne ścieżki duchowe i metody naturalnego uzdrawiania. Badając różne energie, wynoszą z nich to, co najbardziej istotne, opisują i propagują pracę ze wszechogarniającym Światłem Miłości i harmonizowanie Mocą Pięciu Elementów.
To wędrowcy po zakamarkach duchowej wiedzy, ale i ziemskich ścieżkach, którzy potrafią dostrzec harmonię we wszelkich dziedzinach życia. Zachwyca ich piękno Matki Natury, w której odnajdują ślady Mądrości Stwórcy, który niczym najlepszy Artysta maluje świat swoim pełnym barw Światłem.

Wortal internetowy Uli i Radka: www.akademiazdrowia.eu

E-mail kontaktowy z autorami: info@akademiazdrowia.eu


Znaleziono 1 produkt
  • 13,50 zł 27,00 zł -50% W magazynie

    Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy . Dieta zgodna z grupą krwi jest dobrym sposobem na poszukiwanie właściwego celu odżywiania, podpowiadającym, na jakie produkty warto zwrócić uwagę, komponując odpowiednią dietę, a jakich lepiej unikać. Połączenie produktów żywnościowych według grup krwi może dać Ci tzw. złoty środek na długie i szczęśliwe życie w pełnym zdrowiu. Niniejsza książka przedstawia...

    13,50 zł 27,00 zł -50%
    Promocja
    W magazynie
Znaleziono 1 produkt