Kategorie

Śledź nas na facebooku

Lista produktów autora: Napoleon Hill

Napoleon Hill (ur. 26 października 1883, zm. 8 listopada 1970) – amerykański pisarz, prekursor nowoczesnego rodzaju pisarstwa znanego jako literatura osobistego sukcesu. Prace Hilla poświęcone były badaniu mocy własnych przekonań i ich roli w odniesieniu sukcesu w życiu. Jego słynne motto brzmi: „Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać”.
Punktem zwrotnym w jego karierze było spotkanie z Andrew Carnegie – przemysłowcem i miliarderem. Po nim spotkał jeszcze wielu innych ludzi sukcesu, z którymi przeprowadził wywiady. To w trakcie tych spotkań udało mu się dostrzec cechy charakterystyczne psychologii osób, którym się powiodło w życiu. W życiu zawodowym Hill awansował najpierw na doradcę pana Carnegie, a następnie był także doradcą dwóch prezydentów USA: Woodrow Wilsona i Franklina Roosevelta.
W ostatnich latach w Polsce ukazała się jego najnowsza publikacja zatytułowana „Przechytrzyć diabła”. Została ona oparta na nieznanych dotychczas zapiskach tego nieszablonowego autora.

Znaleziono 4 produktów
Znaleziono 4 produktów