Sekrety szeptuch. Ludowe sposoby uzdrawiania Powiększ
EAN9788373777965
ISBN978-83-7377-796-5
Rok wydania2017
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron388
OprawaMiękka

Sekrety szeptuch. Ludowe sposoby uzdrawiania

010011152

Autor: Vadim Tschenze

Studio Astropsychologii

Vetucha-Heilung: Die russische Magiemethode zur Selbstheilun

24 godziny + czas dostawy

Książka przybliża nam metody lecznicze szeptuch, które opierają się na pracy z energią.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 37 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

44,40 zł

Oszczędzasz:

6,66 zł

Cena internetowa:

37,74 zł

Opis

Szeptuchy cieszą się wielkim zaufaniem. To osoby posiadające ogromną wiedzę, przekazywaną z pokolenia na pokolenie, o dolegliwościach ciała, duszy i umysłu, które są ściśle ze sobą powiązane. Ich metody lecznicze opierają się na pracy z energią. Wykorzystują również zioła, okadzanie czy duchowe uzdrawianie. Towarzyszą temu różne rytuały z wykorzystaniem kart, kartek papieru, tablic, kamieni, cyfr czy świętych obrazów. Usuwają dolegliwości cielesne takie jak problemy skórne, stany zapalne, bóle uszu, ale też troski życia codziennego jak zawód miłosny, niewierność czy zdradę. Odblokowują te obszary życiowe, w których brakuje równowagi. Dzięki opisanym technikom, oczyścisz ciało i ducha oraz pozbędziesz się obciążeń karmicznych. Dawne rytuały na współczesne dolegliwości.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-07-11

Cenna wiedza

Książka godna polecenia dla wszystkich interesujących się dawnymi rytuałami i ludowymi praktykami.

Niezwykle ciekawym dla mnie tematem był rozdział poświęcony ikonom. Wiedza na ich temat w naszej kulturze jest niewielka. Najczęściej kojarzona jest z wiarą prawosławną i rosyjską tradycją. Mało kto wie, że te święte obrazy mają cudowną moc uzdrawiania i ochrony. Vadim przedstawia 16 popularnych wizerunków ikonograficznych wraz z ich wzorami do samodzielnego pokolorowania, więc możemy mieć w swoim domu własnoręcznie wykonaną ikonę.

Innym interesującym zagadnieniem jest obszerna część z magicznymi rytuałami i wskazówkami ułożonymi alfabetycznie. Znajdziemy w niej porady dotyczące aktywowania energii serca, zlikwidowania bezsilności, hemoroidów, brodawek, problemów brzusznych, dolegliwości wątrobowych, ale też sposoby zachowania dobrej kondycji, dbania o duchy mieszkania, wzmocnienia i ochronę siebie, przywołania anielskich mocy i wiele innych. Przekazuje zasady odczytywania znaków z popiołu, ognia, świętych obrazów, pracy z żywiołami natury i popularną matrioszką.
To tylko niektóre z wciągających tematów omówionych w książce.
Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/07/353-sekrety-szeptuch.html

  Oceń 
  2017-01-16

  Polecam

  Jestem z Podlasia i korzystam z usług szeptuch wtedy, gdy tego potrzebuję. W naszym regionie takie praktyki są popularne. Gdy zobaczyłam w księgarni tę książkę nie mogłam się oprzeć i ją kupiłam. Jestem zachwycona jej treścią i przekazem. Dowiedziałam się dużo o chorobach i samoleczeniu, i mogę ją polecić innym jako podręcznik samouzdrawiania. Co więcej, pięknie demitologizuje ona szeptuchy, przed którymi wiele osób odczuwa bezzasadne obawy.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Sekrety szeptuch. Ludowe sposoby uzdrawiania

   Sekrety szeptuch. Ludowe sposoby uzdrawiania

   Książka przybliża nam metody lecznicze szeptuch, które opierają się na pracy z energią.

   W pakiecie taniej