Kategorie

Śledź nas na facebooku

I Ching Brak produktów w tej kategorii

Interesujesz się chińską filozofią, a także Tradycyjną Medycyną Chińską? A może chcesz zastosować te zasady w życiu codziennym? Jeśli tak, to odwiedź nasz sklep ezoteryczny Talizman.pl i sięgnij po publikacje ekspertów z tej dziedziny, by przekonać się, co przyniesie Ci los.


I Ching, inaczej Księga Przemian to jedno z największych dzieł kultury starożytnych Chin. Jest to klasyczny chiński tekst opisujący rdzenną kosmologie i filozofię chińską. Nazywana jest także księgą wróżebną, ponieważ była i jest używana do przepowiadana przyszłości. Te prastare zasady są wykorzystywane również współcześnie, a dzięki naszym starannie wybranym publikacjom napisanym przez znanych ekspertów, z łatwością przybliżysz sobie tę tematykę.

Dowiesz się, jak możesz wykorzystać chińską filozofię przyrody w swojej kuchni, by poprawić zdrowie, zyskać więcej energii i pozbyć się chorób. Nauczysz się przyrządzać zrównoważone posiłki według zasady Pięciu Przemian, a także poznasz znaczenie każdego z żywiołów. Stosując praktyczne porady autorów, zregenerujesz narządy, także poprawisz przepływ energii w organizmie. Dzięki wykorzystaniu zasad chińskiej filozofii w prosty sposób zapewnisz sobie harmonię, przywrócisz równowagę wewnętrzną i zdrowie.

Jeśli interesują Cię konkretne publikacje dotyczące I Chingu, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego towaru.