Kategorie

Śledź nas na facebooku

Oleje i tłuszcze Brak produktów w tej kategorii

Olej to podstawowy i niezbędny produkt w naszej kuchni. Dodajemy go do wielu dań. To bogactwo witamin (A,D, E i K - rozpuszczalnych w tłuszczach) oraz niezbędnych dla naszego organizmu kwasów tłuszczowych Omega-3, -6 i -9. Różnorodność smaków i aromatów dostępnych na rynku olejów powoduje, że nasza kuchnia jest miejscem, w którym komponujemy fantastyczne sałatki i sosy cieszące nasze zmysły.
Oleje tłoczone na zimno to dziś produkt cieszący się wielkim uznaniem klientów. Do pieczenia, smażenia, sałatek – który wybrać? Podpowiemy – zajrzyj do działu książek o odżywianiu. Na pewno znajdziesz wskazówki czy np. można smażyć na oleju kokosowym, czy olej z awokado i ostropestu nadaje się do sałatek oraz wiele przydatnych informacji.
Korzystny wpływ oleju kokosowego czy lnianego na nasze zdrowie został naukowo potwierdzony- np. dieta dr Budwig oparta na oleju lnianym. Olej z czarnuszki, wiesiołka czy oregano dla podniesienia odporności – to także wiemy. W naszej bogatej ofercie znajdziesz oleje jakich potzrebujesz.