Obniżona cena! Weź zdrowie w swoje ręce Powiększ
EAN 9788373777842
ISBN 978-83-7377-784-2
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 351
Oprawa Miękka

Weź zdrowie w swoje ręce

010011121

Autor: Amy B. Scher

Studio Astropsychologii

How to Heal Yourself When No One Else Can. A Total Self-Heal

24 godziny + czas dostawy

Książka o samoleczeniu. Autorka opracowała łatwy do zrozumienia, trzyczęściowy proces usuwania blokad, zmiany relacji ze stresem i godzenia z tym, kim naprawdę jesteśmy.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

14,30 zł

Cena internetowa:

25,00 zł

-14,30 zł

39,30 zł

Opis

Amy Scher jest terapeutką energetyczną i wiodącym głosem na polu uzdrawiania umysłu, ciała i ducha. Używając różnych metod, wyjaśnia, jak osiągnąć pełne i trwałe uzdrowienie poprzez kochanie i akceptację siebie. Prezentuje kompleksowe podejście do samoleczenia zebrane w łatwy do zrozumienia, trzyczęściowy proces usuwania blokad, zmiany relacji ze stresem i godzenia z tym, kim naprawdę jesteśmy. Opisuje kilka praktycznych technik do samodzielnego stosowania, do których należą m.in. TTT – Test i Opukiwanie Grasicy, EFT – Techniki Emocjonalnej Wolności, Medytacja Uwalniania Przekonań, Opukiwanie Czakr oraz Metoda Trzech Serc. Dzięki nim odkryjesz obszary nierównowagi występujące w Twoim ciele i proste sposoby poradzenia sobie z nimi.

Wykorzystaj swój potencjał i ulecz się sam.

W książce poruszono takie zagadnienia jak: oopukiwanie grasicy, EFT, skandowanie, borelioza

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-09-15

Książka jest świetna.


Niezwykle praktyczna, do samodzielnego stosowania. Zawiera listę wszystkich opisywanych ćwiczeń i technik, które pozwoliły autorce wrócić do pełni zdrowia. To bardzo pomocna lista, która pomogła mi przerzucać kartki książki szybko tam, gdzie potrzebowałam zajrzeć. Rozdział szósty jest moim ulubionym, gdyż mówi on o nauczeniu się języka swojego ciała. Używałam go jako przewodnika, który pozwolił mi zrozumieć, co mówi do mnie mój organizm za pomocą sygnalizowanych objawów. Teraz, gdy coś mi dolega, mam szansę spojrzeć na siebie w innym świetle.

Napisz opinię

Napisz opinię

Weź zdrowie w swoje ręce

Weź zdrowie w swoje ręce

Książka o samoleczeniu. Autorka opracowała łatwy do zrozumienia, trzyczęściowy proces usuwania blokad, zmiany relacji ze stresem i godzenia z tym, kim naprawdę jesteśmy.

W pakiecie taniej