Kategorie

Śledź nas na facebooku

Cuda Znaleziono 12 produktów.

Jesteś sceptycznie nastawiony i trudno jest Tobie uwierzyć w cuda? Sadzisz, że nic dobrego Cię w życiu nie spotka? Czy wiesz, że Ty sam możesz zmienić swoje życie w największy cud?  Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty!


Bestsellerowi autorzy New York Timesa ukażą Ci, jak ważna jest zmiana negatywnego sposobu Twojego myślenia, by każdy dzień był prawdziwym cudem. Dzięki specjalnie opracowanym technikom zaczniesz od małych zmian, by dokonać  wielkiego, życiowego przełomu. Zastosujesz autorskie programy, które pozwolą Tobie pozbyć się lęku, przebaczać innym, a także traktować wszystkich z miłością. Zaczniesz doświadczać szczęścia, spełnienia, a także dobrobytu. Zwiększysz również swoją samoocenę, poprawisz relacje w związku i zaczniesz akceptować siebie. Twoje pozytywne myśli sprawią, że będziesz przeżywać cuda na wszystkich poziomach Twojego życia.

Eksperci od zachowania zdrowia pomogą Tobie pozbyć się chorób zarówno na poziomie fizycznym, jak i duchowym oraz mentalnym. Opisane w publikacjach sposoby pomogą
Tobie odkryć w sobie samouzdrawiający potencjał, a skuteczne techniki takie jak medytacja czy śpiew odblokują przepływ energii w Twoim ciele. Skorzystasz z porad naszych specjalistów i zastosujesz praktyczną wiedzę do samoleczenia siebie oraz swoich bliskich.

Jeśli interesują Cię konkretne publikacje dotyczące cudów, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danych książek.

Znaleziono 12 produktów
Znaleziono 12 produktów