Obniżona cena! Intuicja boski drogowskaz na co dzień Powiększ
EAN 9788373777651
ISBN 978-83-7377-765-1
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 276
Oprawa miękka

Intuicja boski drogowskaz na co dzień

010011089

Autor: Dr Doreen Virtue dr Robert Reeves

Studio Astropsychologii

Nutrition for Intuition

24 godziny + czas dostawy

Dzięki tej książce dowiesz się, które produkty spożywcze zwiększą Twoje naturalne intuicyjne zdolności i zdrowie fizyczne.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

10,22 zł

Cena internetowa:

29,08 zł

-26%

39,30 zł

Opis

Nie wszyscy jesteśmy świadomi, że niewłaściwa dieta ma ogromny wpływ nie tylko na nasze ciało, ale również na zdolności mentalne. Odżywianie wpływa zarówno na nasz styl życia, jak i sposób, w jaki odbieramy wiadomości od Boga. Z książki dowiesz się, które produkty spożywcze zwiększą Twoje intuicyjne zdolności i poprawią zdrowie fizyczne. Specjalistka od zaburzeń odżywiania i naturopata zajmujący się ziołolecznictwem, dzielą się z Tobą praktycznymi sposobami, abyś mógł wzmocnić swoje dary duchowe poprzez proste zmiany w diecie. Rozwiniesz i zaczniesz wykorzystywać jasnoczucie, jasnowidzenie, jasnosłyszenie oraz jasnopoznanie, aby zwiększyć swoją energię życiową. Nauczysz się łączyć żywność z energetyzującymi technikami duchowymi.

Pokarm dla duszy, korzyści dla ciała.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-13

Nauczyłam się ufać intuicji

Nigdy się nie zastanawiałam w jaki sposób robię zakupy i dokonuję wyboru na przykład owoców czy warzyw. Staram się aby owoce były świeże i twarde. Jednak gdy się nad tym zastanowię to autorzy mają rację. Ich rady na rozwinięcie zdolności parapsychicznych są bardzo proste i logiczne. Teraz dokonuję wyboru produktów pod wpływem intuicji. Nie trzymam się twardo listy zakupów, a kupuję produkty, na które mam chęć. Teraz już wiem dlaczego tak się dzieje. Dzięki tej książce zrozumiałam, że mój organizm jest najlepszym znawcą, a moja intuicja podpowiada mi co będzie dla mnie najlepsze w danym czasie.

Napisz opinię

Napisz opinię

Intuicja boski drogowskaz na co dzień

Intuicja boski drogowskaz na co dzień

Dzięki tej książce dowiesz się, które produkty spożywcze zwiększą Twoje naturalne intuicyjne zdolności i zdrowie fizyczne.

W pakiecie taniej