Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia Powiększ
EAN9788373777392
ISBN978-83-7377-739-2
Rok wydania2015
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia

010011043

Autor: Linda Howe

Studio Astropsychologii

Discover Your Soul’s Path Through the Akashic Records: Takin

24 godziny + czas dostawy

Kroniki Akaszy to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy poprzez przestrzeń i czas.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 22,00 zł

Książka

Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

5,90 zł

Cena internetowa:

33,40 zł

Opis

Kroniki Akaszy to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy poprzez przestrzeń i czas. Zapisano w nich wszystko, czego Twoja dusza nauczyła się w poprzednich inkarnacjach. Skrywają także informacje na temat przyszłości. Zapewnią Ci one nieskończone duchowe zasoby do osobistego rozwoju. Staniesz się tym, kim naprawdę chciałbyś być. Będziesz cieszyć się nadzwyczajnymi relacjami ze wszystkimi, których spotykasz na swej drodze, uzyskasz świadomość jedności ze wszystkimi stworzeniami i ujrzysz nieograniczoną, wieczną iskrę, istniejącą w sercu każdej żywej istoty. Dzięki zrozumieniu swojego prawdziwego celu, uodpornisz się na życiowe trudności i niepowodzenia. Zrozumiesz też pięć filarów świadomości.

Poznaj prawdę o sobie z Kronik Akaszy.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-11-15

Kroniki Akaszy

Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia to dobra pozycja, a Linda Howe w dosyć przystępny sposób prezentuje swoją strategię. Z pewnością wypróbuję ją w praktyce, choć nie wiem, jaki będzie tego skutek – mam jednak nadzieję, że taki, jaki powinien być. Zdecydowanie jest to książka, do której powinno się wracać, zwłaszcza jeżeli faktycznie chcemy osiągnąć sukces w zaprezentowanej tutaj technice. Pomocne będą nie tylko słowniczek oraz podsumowanie znajdujące się na końcu, ale wszelkie drobne wskazówki podawane przez autorkę, które można dostrzec w całej publikacji. Poruszana tutaj tematyka jest niezwykle intrygująca i zachęcam Was, abyście sami ją odkryli.

  Oceń 
  2015-12-15

  Jak odczytywać swoje Kroniki Akaszy

  Ta świetna książka zmieniła moje postrzeganie życia i to bynajmniej nie któregoś z przeszłych, a obecnego. Dzięki jej Autorce zrozumiałam, jak mogę świadomie korzystać z dobrodziejstw zapewnionych mi przez moje poprzednie inkarnacje i czego mojej duszy potrzeba do nieustannego samorozwoju. Byłam szczerze zaskoczona tym, jak ta wiedza wpłynęła na moje relacje i dokonywanie życiowych wyborów. Dzięki niej zrozumiałam, czemu dotychczasowe życie było w moim odczuciu takie „nijakie”. Co więcej, wiem, jak sprawić, by było cudem, jakim powinna być egzystencja każdego z nas.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia

   Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia

   Kroniki Akaszy to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy poprzez przestrzeń i czas.

   W pakiecie taniej