Obniżona cena! Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji Powiększ
EAN 9788373777408
ISBN 978-83-7377-740-8
Rok wydania 2015
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 440
Oprawa miękka

Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji

010011042

Autor: dr Barbara De Angelis

Studio Astropsychologii

Soul Shifts: Transformative Wisdom for Creating a Life of Au

24 godziny + czas dostawy

Książka o uzdrawianiu relacji ze sobą oraz całym światem oraz o wewnętrznej ewolucji człowieka.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

49,40 zł

Oszczędzasz:

17,78 zł

Cena internetowa:

31,62 zł

-36%

49,40 zł

Opis

Autorka jest jedną z najbardziej wpływowych nauczycielek naszych czasów w zakresie transformacji osobistej i duchowej. Ta książka stanowi ukoronowanie jej twórczości i pozwala przyspieszyć wewnętrzną ewolucję człowieka. Dowiesz się z niej, jak wprowadzić radykalne, wibracyjne zmiany wewnętrzne, które uzdrowią Twoje relacje ze sobą, innymi i całym światem. Nauczysz się zwiększać częstotliwość własnych wibracji i zrozumiesz, dlaczego zarówno współczesna nauka jak i starożytne teksty duchowe potwierdzają, że jesteś istotą duchową, której wnętrze kreuje wszystkie doświadczenia. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz wyższy stan świadomości i zaczniesz pozytywnie wpływać nie tylko na siebie, ale również na całe Twoje otoczenie.

Wznieś się ponad przeciętność.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-04

Poznaj siebie

Książka jest bramą do naszego wnętrza, motywująca i pozwalająca doświadczyć prawdziwej transformacji. Jest nie tylko źródłem informacji ale także przekazem duchowym pozwalającym na doświadczenie energetyczne. Służą temu liczne ćwiczenia oparte na medytacji i wizualizacji oraz techniki pomagające zrozumieć prezentowane zagadnienia. Dzięki nim możemy praktycznie przeżywać omawiane tematy. Autorka wyczula na analizowanie odczuć, emocji, myśli w trakcie czytania, gdyż wszystko może mieć dla nas szczególne znaczenie i poruszać czułe struny naszej duszy. Jeśli coś przykuje naszą uwagę czy wywoła jakieś wspomnienie czy jakąś reakcję, może to oznaczać, że przeczytane słowa mają dla nas szczególne znaczenie i właśnie odnaleźliśmy drzwi, które prowadzą nas na kolejny szczebel rozwoju.

Książka niezwykła, duchowa i przyjazna. Skierowana do wszystkich poszukujących czegoś więcej niz tylko materialnych aspektów życia. Świetne napisana, łatwym, zrozumiałym językiem, nie przytłacza wiedzą. Daje możliwość pracy nad sobą i poznawania swojego wnętrza. Polecam!

cała recenzja na blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/05/240-fizyka-duchowa.html

Oceń 
2015-12-15

Praktyczny przewodnik po wyższej świadomości

Jaki jest kierunek ewolucji człowieka? Oto pytanie za milion punktów. Kiedyś wydawało się, że przyszłość leży w zbieraniu się ludzi w społeczności. Później była walka o wpływy, tworzenie rozmaitych poziomów społeczeństwa, aż w końcu doszło do rewolucji przemysłowej, po której nadszedł boom nowych wynalazków. W obecnych czasach, gdy człowiek próbuje zgłębić tajniki natury i coraz śmielej patrzy w kosmos, zapominamy o jednym ważnym komponencie. Ci wszyscy wielcy naukowcy czy politycy władający milionami istnień ludzkich są ludźmi… nieszczęśliwymi. Ta książka wskazuje, w jaki sposób nasza dusza może rozwinąć się proporcjonalnie do zmian w świecie zewnętrznym. Dzięki tej ewolucji wkroczymy na ścieżkę ku cudom, które się nie śniły uczonym.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji

Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji

Książka o uzdrawianiu relacji ze sobą oraz całym światem oraz o wewnętrznej ewolucji człowieka.

W pakiecie taniej