Obniżona cena! Nazwisko tworzy charakter Powiększ
EAN 9788373774636
ISBN 978-83-7377-463-6
Rok wydania 2011
Numer wydania 1
Format 16,5 x 24 cm
Oprawa miękka

Nazwisko tworzy charakter

01001731

Autor: Violetta Kuklińska-Woźny

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Dzięki tej książce nauczysz się dokonywać analizy poszczególnych liter numerologicznego alfabetu i odkryć prawdziwe oblicze dowolnej osoby.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

14,15 zł

Cena internetowa:

25,15 zł

-36%

39,30 zł

Opis

Imię i nazwisko mówią o Tobie więcej niż myślisz. Kreują one bowiem Twój charakter! Dzięki tej książce dowiesz się, co to oznacza zarówno dla Ciebie, jak i dla wszystkich wokół. Nauczysz się mianowicie dokonywać analizy poszczególnych liter numerologicznego alfabetu. Dowiesz się, jak korzystać z magicznego kwadratu Lo Shu, kwadratu wedyjskiego i magicznego kwadratu Pitagorasa. Autorka podaje Ci gotową charakterystykę większości imion i wskazuje, jak możesz samodzielnie wyliczyć własną liczbę materialnego „ja” oraz co ona dla Ciebie oznacza. Poznasz także niezawodny sposób określenia wibracji swojej liczby samorealizacji. Dzięki tej publikacji każdy z nas już dziś może odkryć prawdziwe oblicze dowolnej osoby. Wystarczy, że ten ktoś się nam przedstawi...

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-04-08

W skomputeryzowanym świecie możemy powiedzieć, że nasze imię i nazwisko to taki nasz login dla świata. Dzięki nim jesteśmy rozpoznawani i kojarzeni z konkretną osobą. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że imię i nazwisko kształtują nasz charakter. Mają więc na nas dużo większy wpływ niż byśmy mogli się spodziewać. Violetta Kuklińska-Woźny w swej najnowszej książce dokonuje dogłębnej analizy wpływu naszej "nazwy" na nasze poczynania. Książką ta jest znakomitym uzupełnieniem wiedzy prezentowanej w poprzednich publikacjach Autorki. Dzięki niej możemy poznać na wskroś, zarówno drugą osobę, jak i siebie samego. W liczbach wibrujących w naszym, imieniu i nazwisku zaklęta jest bowiem nasza przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Jednym słowem, nasza indywidualność.

Napisz opinię

Napisz opinię

Nazwisko tworzy charakter

Nazwisko tworzy charakter

Dzięki tej książce nauczysz się dokonywać analizy poszczególnych liter numerologicznego alfabetu i odkryć prawdziwe oblicze dowolnej osoby.

W pakiecie taniej