Obniżona cena! Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania Powiększ
EAN 9788373777194
ISBN 978-83-7377-719-4
Rok wydania 2015
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 208
Oprawa miękka

Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania

010011005

Autor: Lumira

Studio Astropsychologii

Du bist die Quelle des Lebens! - Fundamentale Werkzeuge der

24 godziny + czas dostawy

Poznaj ćwiczenia duchowe prowadzące do kontrolowania nastawienia i tworzenia nowych wzorów myśli.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

12,35 zł

Cena internetowa:

21,95 zł

-36%

34,30 zł

Opis

Autorka bestselleru „Odmładzanie organizmu” po raz kolejny sięga do skarbnicy wiedzy znanej głównie w Kazachstanie i na Ukrainie. Poznaj ćwiczenia duchowe prowadzące do kontrolowania nastawienia i tworzenia nowych wzorów myśli. Autorka przekazuje również porady odnośnie zdrowego stylu życia i naturalnych sposobów przywracania w nim równowagi. Lumira wykazuje nowe podejście do kwestii wartościowych produktów spożywczych i suplementów, które dzięki uduchowionemu podejściu do nich mogą wykazywać znacznie bardziej pozytywne właściwości. Kiedy skorzystasz z jej porad i połączysz medytacje i ćwiczenia z odpowiednim nastawieniem duchowym, będziesz w stanie całościowo i w pełni świadomie wpływać na swój organizm. To Ty jesteś źródłem zdrowia!

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-06-06

Zrób to sam!


Mówi się, że ma się tyle lat, na ile się czuje, nie zaś tyle, na ile się wygląda. Czy jednak można mieć zarówno wspaniały wygląd, jak i doskonałe zdrowie i witalność? Okazuje się, że tak! Co więcej, nie wymaga to ani ingerencji chirurgów czy specjalistów zajmujących się medycyną estetyczną, ani licznych lekarstw i suplementów diety. Aby być zdrowym, aby cieszyć się niesłabnącą energią wystarczy tylko … sięgnąć w głąb siebie i uruchomić pokłady swojej nieskończonej mocy.
Książka „Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania”, autorstwa Lumiry, twórczyni holistycznej metody służącej utrzymaniu zdrowia organizmu, odkrywa przed nami liczne możliwości, zarówno jeśli chodzi o proces odmładzania, jak i regeneracji. To kolejna już, po pozycji „Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli”, książka służąca niesieniu pomocy, adresowana do szerokiego grona czytelników, a zarazem odsłaniająca przed nami możliwości człowieka w zakresie samouzdrawiania. Opublikowana nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii książka, to wyjątkowy poradnik zawierający kluczowe informacje na temat naszej energii oraz sposobów jej wykorzystania w celu poprawy zdrowia czy zachowania młodego wyglądu. To źródło mądrości, zdrowy (i tani) zamiennik farmaceutyków, niosący wartość dodaną w postaci trwałości efektów „kuracji”.

Oceń 
2015-07-24

Źródło zdrowia jest w nas

Lumira uczy tworzenia nowych wzorców myślowych, koncentracji, uważności, patrzenia i traktowania siebie wielowymiarowo, komunikowania się z własnym wnętrzem i ciałem. Są wśród nich ćwiczenia i medytacje uczące obiektywizmu, autoustawienia nastroju, wzmocnienia własnej energii, poprawienia stanu zębów, włosów, wzroku, odmłodzenia twarzy, zachowania prawidłowej wagi ciała. Wszystkie zaprezentowane techniki zostały opracowane tak, byśmy potrafili funkcjonować w nowej rzeczywistości, gdyż "Życie w piątym wymiarze wymaga o wiele więcej uwagi niż dotąd przyzwyczailiśmy się poświęcać."

Bardzo przystępna i duchowa książka dla osób chcących sie rozwijać i wiedzieć więcej.

Cała recenzja pod linkiem: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2015/07/181-odkryj-w-sobie-zrodo-zdrowia.html

Oceń 
2015-06-23

Zdrowie jest w Tobie

Często raczymy się rozmaitymi związkami mającymi nam zapewnić zdrowie czy długowieczność. Wklepujemy w twarze kremy, łykamy suplementy witaminowe i wprowadzamy do swojej diety coraz zdrowsze produkty. Czemu więc nie jesteśmy coraz zdrowsi? Odpowiedzi udziela znana specjalistka od medycyny z obszaru Kazachstanu i dzisiejszej Rosji. Pomaga ona podejść do zdrowia na sposób w pełni holistyczny i gwarantujący prawdziwe uzdrowienie. Wiem, co piszę, bo sprawdziłam to na sobie.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania

Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania

Poznaj ćwiczenia duchowe prowadzące do kontrolowania nastawienia i tworzenia nowych wzorów myśli.

W pakiecie taniej