Obniżona cena! Szczęście to Twój wybór. Proste techniki odkrywania cudów Powiększ
EAN 9788373777163
ISBN 978-83-7377-716-3
Rok wydania 2015
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 256
Oprawa miękka

Szczęście to Twój wybór. Proste techniki odkrywania cudów

010011000

Autor: Gabrielle Bernstein

Studio Astropsychologii

Miracles Now: 108 Life-Changing Tools for Less Stress, More

24 godziny + czas dostawy

Autorka prezentuje 108 prostych i szybkich technik, które eliminują nasze najczęstsze problemy

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

10,22 zł

Cena internetowa:

29,08 zł

-26%

39,30 zł

Opis

Autorka prezentuje 108 prostych i szybkich technik, które eliminują nasze najczęstsze problemy - stres, wypalenie, frustrację, zazdrość i żal. Każda z nich analizuje jakąś trudność, a następnie oferuje Ci duchowe prawdy i rozważania oraz błyskawiczne sposoby na uporanie się z nią. Dzięki nim zdołasz osiągnąć spokój i spełnienie, a stosując je każdego dnia będziesz świadkiem i uczestnikiem cudów. Praktyczne sposoby, zainspirowane wielkimi naukami duchowymi, pozwolą Ci wyeliminować blokady, a nawet urazę, którą nosisz w sobie od lat. Zawarty w książce program opiera się na zasadzie, że wybierając miłość zamiast strachu doświadczysz cudownej przemiany. Odkryjesz duchowe prawdy jogi i medytacji kundalini. Gdy doświadczysz prawdziwego wybaczenia doznasz spokoju i odczujesz ulgę. Twój kurs cudów.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-08-05

Szczęsćie jest w nas

Książka "Szczęście to twój wybór" powstała z myślą o osobach, którzy chcą odnaleźć swoją właściwą ścieżkę duchową, uwolnić się od napięć i usunąć blokujące rozwój, strach, negatywne emocje i wszystko co blokuje szczęście. Jeśli zatem jesteś jedną z takich osób, to książka jest właśnie dla Ciebie.

Autorka proponuje 108 technik, które nie wymagają żadnych nakładów finansowych i ukierunowane są na poradzenie sobie z typowymi codziennymi problemami. Dla każdego z nich został przeznaczony jeden krótki rozdział zawierające nie więcej niż 140 znaków. Zostały one oparte na przesłaniach z "Kursu Cudów" i odkrywają prawdy duchowe skłaniające do refleksji i przygotowujące do "bycia posłańcem cudów." Jest to świetny materiał do samorozwoju i odkrywania szczęścia w drobnych sprawach a przede wszystkim we własnym wnętrzu.

Recenzja na blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2015/07/182-szczescie-to-twoj-wybor.html

Oceń 
2015-05-08

Codzienne praktyki

Od kiedy mam tę książkę, codziennie rano czytam jedną lekcję czy medytację. To zajmuje zaledwie chwilę, uspokaja mnie i pozytywnie nastraja na cały dzień. Przestałam zrywać się z łóżka i pozbyłam się poczucia wiecznej pogoni za czymś, czyli za kolejnymi sprawami do załatwienia. Życie jest zbyt krótkie aby tracić je na wieczny pośpiech i mieć bałagan w głowie. Warto skorzystać z tych krótkich lekcji, które pozwalają na uporządkowanie świata wokół, ale też i wewnątrz siebie.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Szczęście to Twój wybór. Proste techniki odkrywania cudów

Szczęście to Twój wybór. Proste techniki odkrywania cudów

Autorka prezentuje 108 prostych i szybkich technik, które eliminują nasze najczęstsze problemy

W pakiecie taniej