Twoje poprzednie wcielenia Powiększ
EAN9788373777132
ISBN978-83-7377-713-2
Rok wydania2015
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron224
Oprawamiękka

Twoje poprzednie wcielenia

01001991

Autor: Atasha Fyfe

Studio Astropsychologii

Past lives. Discover and connect with your past lives to cre

24 godziny + czas dostawy

Dzięki tej książce dowiesz się co robiłeś i czego doświadczyłeś w poprzednich życiach.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 22,00 zł

Książka

Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

5,10 zł

Cena internetowa:

29,20 zł

Opis

To życie nie jest Twoim pierwszym, jakie przeżywasz. Wszystko co wcześniej robiłeś i czego doświadczyłeś zapisane jest w Twojej świadomości. Teraz możesz to odkryć i dowiedzieć się jak to wpływa na Twoje obecne życie. Autorka podaje w książce informacje dotyczące Twoich poprzednich żyć. Koncentruje się na Twoim wnętrzu wykorzystując regresję, medytację oraz intuicję, a także skupia się na tym, co istnieje na zewnątrz. Dzięki temu dowiesz się skąd wzięły się Twoje fobie, choroby fizyczne oraz jakie silne strony odziedziczyłeś z dawnych żyć i w jaki sposób możesz je teraz wykorzystać. Ponadto zrozumiesz dlaczego tak bardzo boimy się śmierci. Rozpoznasz również, które talenty powinieneś w sobie rozwijać i jaki kierunek nadać swojemu życiu. Odkryj przeszłość, zrozum teraźniejszość.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-06-18

Poznaj prawdę o sobie!

Książkę przeczytałam z dużym zainteresowaniem, gdyż temat reinkarnacji jest dla mnie bardzo fascynujący. Umożliwiła mi ona głębsze przyjrzenie się sprawom toczącym się wokół mnie i dostarczyła wiele materiału do przemyślenia.

Poszukując prawdy o sobie chcemy wiedzieć Kim jesteśmy? Skąd pochodzimy?, Jaki jest nasz cel życiowy i sens istnienia? Dlaczego akurat jeteśmy w danym miejscu i czasie? Jednym ze sposobów znalezienia odpowiedzi na te pytania jest poznanie swoich poprzednich wcieleń.

http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2015/06/171-twoje-poprzednie-wcielenia.html

  Oceń 
  2015-05-04

  Sekrety wędrówki dusz...

  Nasze ciało jest jak książka - pełne tajemnic o naszych poprzednich wcieleniach. Dostajemy nowe ciało i nasz duch przechodzi z jednego życia do następnego. Wszystkie nasze doświadczenia wpływają na nasze ciało i duszę, a te najważniejsze mają na nas największy wpływ. Efekty tego mogą być bardzo różne i bardzo pozytywne. Tego wszystkiego dowiemy się z tej książki i będziemy mogli wypróbować na sobie. Poznamy wiele ciekawych zdarzeń i będziemy mogli dowiedzieć się m.in., że na przykład, nasza dobra postawa ciała może pochodzić z naszego poprzedniego życia, w którym np. byliśmy oficerem wojskowym bądź też baletnicą. Bardzo ciekawa publikacja.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Twoje poprzednie wcielenia

   Twoje poprzednie wcielenia

   Dzięki tej książce dowiesz się co robiłeś i czego doświadczyłeś w poprzednich życiach.

   W pakiecie taniej