Astrocalendarium 2015 Powiększ
EAN9771734884068
ISBN1734-8846
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format12 x 16,5 cm
Ilość stron304
Oprawamiękka

Astrocalendarium 2015

01001951

Autor: Krystyna Konaszewska - Rymarkiewicz

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Jeśli chcesz rzucić jasne światło na dotychczas tajemnicze ścieżki przyszłości, sięgnij po „AstroCalendarium 2015”.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,20 zł

Oszczędzasz:

19,20 zł

Cena internetowa:

10,00 zł

Opis

Jeśli chcesz rzucić jasne światło na dotychczas tajemnicze ścieżki przyszłości, sięgnij po „AstroCalendarium 2015”. Zamiast samodzielnie odczytywać układ ciał niebieskich, już dziś możesz wesprzeć się doświadczeniem jednego z najbardziej cenionych astrologów. Dzięki temu periodykowi o osiemnastoletniej tradycji będziesz w stanie świadomie zaplanować zarówno czas wzmożonej pracy, jak i okresy, w których wskazane będzie regenerowanie nadwątlonych sił. Dowiesz się, kiedy warto poświęcić się rozwojowi zawodowemu, a kiedy należałoby skoncentrować się wyłącznie na życiu rodzinnym. Ciała niebieskie wywierają wpływ na każdą sferę Twojego życia – od kwestii finansowych przez zdrowie po miłość. Wykorzystaj to oddziaływanie. Kreuj przyszłość sięgając gwiazd!

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-09-15

Przewodnik na 2015 rok!

Porównując obecne wydanie astrokalendarza z poprzednimi, możma zauważyć stałe elementy wydania takie jak: efemerydy, charakterystykę znaków zodiaku, fazy księżyca, planet, pomocne tabele i definicje astrologiczne. Niektóre z nich są przedrukiem z poprzednich publikacji a inne uzupełnione i uaktualnione na dany rok. Dzięki temu mamy zarówno świeże informacje jak i przypomnienie stałych zagadnień, bez potrzeby szukania tego w starych kalendarzach. Całość sprawia estetyczne wrażenie a jak zwykle niewielki format poradnika pozwala mieć go zawsze przy sobie. Jak każdego roku, tak i teraz z pewnoscią będę korzystała z porad zawartych w "Astrocalendarium 2015" ponieważ to nie tylko przewodnik astrologiczny ale zbiór wielu interesujących wiadomości z dziedziny astrologii, które można praktycznie wykorzystać oraz mieć przy sobie towarzysza i doradcę na 365 dni.

Całość na blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/09/119-astrocalendarium-2015.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-10-10

Nareszcie pełnoletnie!

Nadeszła upragniona rocznica. Moje ukochane AstroCalendarium właśnie skończyło osiemnaście lat. Gdyby było człowiekiem mogłoby teraz legalnie zakupić alkohol czy papierosy. A że jest czasopismem, może z dumą spojrzeć na swoją bogatą przeszłość. Ile osób w ciągu tych osiemnastu lat naprostowało swoje życiowe ścieżki dzięki astrologicznym poradom doktor Konaszewskiej-Rymarkiewicz? Jak wielu Polakom dzięki niej żyje się lepiej? Jak wielu pułapek udało się uniknąć? A może zamiast roztkliwiać się nad przeszłością, należałoby spojrzeć w przyszłość i przekonać się, jak wiele osób skorzysta z porad cenionej astrolog w kolejnym roku? Ja na pewno będę się do nich zaliczał.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Astrocalendarium 2015

  Astrocalendarium 2015

  Jeśli chcesz rzucić jasne światło na dotychczas tajemnicze ścieżki przyszłości, sięgnij po „AstroCalendarium 2015”.

  W pakiecie taniej