Manifest wolności Powiększ
EAN9788373776784
ISBN978-83-7377-678-4
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Manifest wolności

01001948

Autor: Jerzy Prokopiuk

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Zbiór wyjątkowych esejów znanego religioznawcy, filozofa, psychologa, gnostyka, antropozofa

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 41 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 35,73 zł

Książka

Cena katalogowa:

49,40 zł

Oszczędzasz:

7,50 zł

Cena internetowa:

41,90 zł

Opis

Publikacja ta jest zbiorem wyjątkowych esejów znanego religioznawcy, filozofa, psychologa, gnostyka, antropozofa. Ich treść stanowi swoisty testament Autora, który upublicznia i przekazuje do naszej świadomości. Jest podsumowaniem jego wieloletniego doświadczenia i rozważaniem nad wolnością i zniewoleniem. Przez pryzmat wielu filozofów szeroko omawia pojęcie i rozumienie Boga, miłości i człowieczeństwa. Zadaje trudne, niekiedy niewygodne pytania z pogranicza nauki i religii. Udziela na nie niezwykle błyskotliwe i rozszerzające horyzonty odpowiedzi. Udaje mu się zaskakująco połączyć reinkarnację z chrześcijaństwem i wskazać zagrożenia, jakie mogą wynikać z nieodpowiedniego i pozbawionego zasad moralnych rozwoju naszej cywilizacji. Wkrocz na drogę do prawdy i wolności.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-10-27

Wolność to stan duszy

Dla każdego pojęcie wolności oznacza coś innego. Jerzy Propkopiuk pokazuje swój punkt widzenia nie tylko na ten temat ale i wiele zagadnień łączących w sobie naukę gnostyczną, ezoterykę i religię. Dla wielu konserwatywnych osób może być kontrowersyjna i wzbudzająca sprzeciw a nawet oburzenie. Dla mnie była to bardzo interesująca publikacja, dzieki której mogłam szerzej spojrzeć na wiele spraw dotyczących człowieka i jego światopoglądu, rozwoju i samorealizacji. Polecam tę książkę wszystkim osobom, które chcą wyrobić sobie swoje zdanie na temat otaczajacego nas świata i poszukują prawdziwych odpowiedzi na trudne pytania z jakimi spotykamy się w swojej wędrówce przez życie.
http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/10/128-manifest-wolnosci.html

  Oceń 
  2014-09-05

  Mądre słowa mądrego człowieka

  To ciekawy zbiór esejów Jerzego Prokopiuka zebranych w jednej książce. Porusza w nich wiele tematów, które nurtują współczesnego człowiek. Jego opinie, choć nie zawsze zgodne z moimi, są bardzo odważne i zmuszają do refleksji. Autora tej książki uważam za wspaniałego filozofa, który wyprzedza nasze czasy. Polecam tę lekturę wszystkim, którzy są otwarci na poznawanie siebie i świata.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Manifest wolności

   Manifest wolności

   Zbiór wyjątkowych esejów znanego religioznawcy, filozofa, psychologa, gnostyka, antropozofa

   W pakiecie taniej